Ķīpsalā notiks tradicionālā "Latvijas Grāmatu izstāde"

TVNET
Ķīpsalā notiks tradicionālā "Latvijas Grāmatu izstāde"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ķīpsalā atklātas izstādes "Skola" un "Latvijas Grāmatu izstāde"
Ķīpsalā atklātas izstādes "Skola" un "Latvijas Grāmatu izstāde" Foto: Jānis Škapars/TVNET

Izstāžu centrā "Ķīpsalā" no 11. marta līdz 13. martam notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Latvijas Grāmatu izstāde 2022", informē pasākuma rīkotāju pārstāve Inese Libere.

Grāmatas "Latvijas Grāmatu izstādē 2022" piedāvās "Jāņa Rozes apgāds", "Dienas grāmata", "Latvijas mediji", "Pētergailis", "Jumava", "Liels un mazs", "Mansards", "Zinātne", "Izdevniecība Avots", "Madris", "MicRec", "SolVita", biznesa augstskolas "Turība" izdevniecība, mūzikas ierakstu izdevniecība "Upe" un citi.

"Latvijas Grāmatu izstāde" piedāvās arīdzan kultūras programmu. 11. martā plkst.12 izdevniecība "MicRec" aicina uz ģitārista un komponista Aivara Hermaņa nošu, akordu un dziesmu tekstu grāmatas "50 populārākās dziesmas" atvēršanu, kurā uzstāsies dziedātāji Ieva Akuratere un Igo.

Savukārt Latvijas Universitātes Akadēmiskais apgāds ielūdz uz grāmatas "Sabiedrība bez pasaules" prezentāciju un tikšanos ar filozofu Raivi Bičevski. Savukārt plkst.15 uz Lielās skatuves interesenti varēs satikt rakstnieci un dzejnieci Janu Egli. Pirmās izstādes dienas izskaņā - plkst. 16 - notiks grāmatas "Veiksmīga uzņēmumu apvienošana un iegādes integrācijas noslēpums" atvēršanas pasākums, kurā piedalīsies autors Kaspars Mucenieks. Tāpat notiks pasākumi mazajiem lasītājiem - Latvijas Leļļu teātra izrādi "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi" varēs noskatīties gan liels, gan mazs.

12. martā plkst.11 uz Lielās skatuves notiks Starptautiskā projekta "Tiny Books from Baltic Authors" prezentācija. Apgāds "Pētergailis" plkst.12 interesentus aicina uz Ineses Paklones jaunās grāmatas "Zvēru barošana" un Māra Runguļa jubilejas krājuma "Zvirbulim nenāk miegs" atvēršanu.

Foto: Ķīpsalā atklātas izstādes "Skola" un "Latvijas Grāmatu izstāde".

Pēc tam norisināsies tikšanās ar sērijas "Latvijas vēstures mīti un versijas" autoriem. Savukārt plkst.15 izdevniecība "Avots" aicina vecākus un vecvecākus diskutēt par drošības un vainas sajūtu, lasot bērnu audzināšanas grāmatas. Diskusijā piedalīsies bloga "Es Pats" autore, Montesori pedagoģe Viktorija Ozola un biedrības "Tēvi" nodarbību vadītājs Lauris Bokišs. Dienas noslēgumā uz tikšanos ar rakstnieci Maiju Krekli ielūdz izdevniecība "Latvijas Mediji".

13. martā plkst. 11 uz tikšanos ar bērnu grāmatu autoru Zigmundu Bekmani aicina izdevniecība "Latvijas Mediji". Plkst.12 uz Lielās skatuves notiks saruna ar igauņu rakstnieku Juhani Pitsepu un latviešu mākslinieci Gundegu Muzikanti par viņu kopīgi radīto grāmatu "Ir mēness zelta kuģis". Savukārt plkst.13 norisināsies saruna par projekta "Kultūrelpa" programmu "Pasaule un mēs".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu