Foto ⟩ Ielūkojies Reiniku ģimenes un lācēna Ričija Rū pirmajā koncertā

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lauris Reiniks un Ričijs Rū
Lauris Reiniks un Ričijs Rū Foto: Ginta Zīverte

Latvijā iemīļotais bērnu grāmatas varonis lācēns Ričijs Rū devies savā pirmajā Latvijas turnejā ar koncertuzvedumu. Kopā ar Reiniku ģimeni un draugiem pirmajā koncertā Siguldā uz skatuves tika atdzīvināti piedzīvojumi, kas attēloti nesen iznākušajā grāmatā un dziesmu albumā "Ričijs Rū rīko koncertu". Aplūko foto! 

Pēc koncerta sociālajos tīklos skatītāji dalījās ar košām bildēm. Sajūsmu, prieku un pozitīvas emocijas pauda kā mazie, tā lielie koncerta apmeklētāji. Ričijs Rū saka lielu paldies un aicina uz tikšanos arī citviet Latvijā.

Foto: Reiniku ģimenes un draugu koncertuzvedums "Ričijs Rū rīko koncertu".

Koncerti vēl notiks Rīgā, Līvānos, Cēsīs, Blīdenē, Ādažos, Liepājā, Iecavā, Valmierā, Ogrē un citviet Latvijā. 

"Iedvesmojoties no vecmammas dzejoļu krājumiem, centos iedzīvināt tēlus, lai kopā ar dēliņu Ričardu varētu tos lasīt un arī izdziedāt atraktīvā veidā. Tā radās sirsnīga grāmatiņa ar mīļiem un saprotamiem tēliem no manas bērnības. Prieks, ka māksliniece Guna Miķelsone precīzi uztvēra manas izjūtas, ko lieliski papildina arī Laura radītais muzikālais ietērps. Esmu pārliecināta, ka kopā esam radījuši brīnišķīgu dāvanu ikvienai ģimenei, kurā aug zinātkāri, radoši un mūziku mīloši bērni," pauž projekta idejas autore un izpildītāja Rūta Reinika-Preisa. Savukārt Rūtas brālis, populārais mūziķis Lauris Reiniks uzsver, ka tieši bērni ir prasīga un godīga auditorija, tāpēc komponēt pašiem mazākajiem klausītājiem ir liels izaicinājums.

“Galvenais vērtētājs bija mazais Ričards, kurš, par laimi, tapušās dziesmas bija gatavs klausīties atkal un atkal,”

norāda dziesmu autors.

Koncertuzvedumā pie mazajiem skatītājiem dosies Lauris Reiniks, Rūta Reinika-Preisa, Edgars Šteins, Beāte Svarinska, Anita Levša, Sofija Timma un Ričards Preiss. Uzvedumā iekļauto dziesmu studijas producents ir Jānis Zvirgzdiņš, ilustrāciju autore Guna Miķelsone, horeogrāfe Beāte Svarinska, tērpu māksliniece Anita Znutiņa, scenogrāfs Egīls Kupčs, režisors Valdis Pavlovskis un producents Jānis Kļaviņš.

Dzejoļu un krāsojamā grāmata bērniem “Ričijs Rū rīko koncertu”, kas ir papildināta ar 11 dziesmu albumu, ir Reiniku ģimenes lolojums un kopdarbs. Bērnu dzejoļu autore ir vecmamma Veronika Reinika, kuras dzeju mūzikā ir pārvērtis mazdēls Lauris Reiniks, savukārt projekta idejas autore un vadītāja ir mazmeita Rūta Reinika-Preisa. Pērnā gada nogalē šis projekts guva lielu popularitāti mazo lasītāju un klausītāju vidū un strauji nonāca Latvijas grāmatnīcu 2021. gada pirktāko grāmatu Top 10.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu