Ar vienīgo koncertu Latvijā Siguldā uzstāsies dāņu vijolniece Line Kruse

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Line Kruse
Line Kruse Foto: publicitātes

18. martā plkst.19.00 Siguldas novada Kultūras centrā "Siguldas devons" ar vienīgo koncertu Latvijā uzstāsies talantīgā dāņu džeza vijolniece Line Kruse koncertā "Latvijas Radio bigbends un Line Kruse".

Spēcīgi ritmi un liriska vienkāršība ir pamatā šai Linas radītajai daudzveidīgajai mūzikas formai, kas ir gan intīma, gan ekstraverta. Kāds reiz teicis, ka Apollona harmoniskais ideāls un Dionīsa pārpilnais prieks atrod kopīgu valodu, izdzirdot Linas Krusas skaidrās vijoles skaņas.

Koncertā kopā ar Latvijas Radio bigbendu izskanēs skaņdarbi no Linas Krusas albumiem "Hidden Stones" un "Invitation" – abās šajās programmās māksliniece apvieno labāko no ritmiskās latīņu, klasiskās un džeza mūzikām, izmantojot instrumentus, kas nav tipiski džeza mūzikai.

Lina Krusa ir Francijā rezidējoša dāņu vijolniece un komponiste, kura nepārtraukti pārbauda muzikālās robežas. Viņa veiksmīgi sadarbojas ar Parīzes radošajiem dienvidamerikāņu māksliniekiem, kā piemēram argentīniešu perkusionistu Minino Garaju, kubiešu grupu "Sabor A Son", kā arī koncertējusi kopā ar pasaules slaveno "Gotan Project" vairāk kā 300 reižu. Lina pati ir gan radījusi, gan ir vadītāja vairākiem lielajiem ansambļiem un orķestriem, kā piemēram "Dansk7", "BowLines" un "Line Kruse Orchestra", kas ir netradicionāls džeza bigbends.

Latvijas Radio bigbends
Latvijas Radio bigbends Foto: publicitātes

Biļetes cena - 18.00 – 25.00 eur.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs vai eletroniski. Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu