Dienā, kad tiku "Supernovā", es gandrīz nomiru: Miks Galvanovskis atklāti par negadījumu, kas pilnībā izmainīja viņa dzīvi

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Miks Galvanovskis
Miks Galvanovskis Foto: LTV/ Lauris Vīksne

Dziedātājs Miks Galvanovskis intervijā LTV Ziņu dienesta veidotajā raidījumā "Dzīvei nav melnraksta" atklāja baisu negadījumu, kas pilnībā izmainīja viņa dzīvi. 

Negadījums noticis pirms pieciem gadiem - dienā, kad Miks Galvanovskis uzzinājis, ka ticis "Supernovā".

"Superstulba sagadīšanās - ēdu augli, piezvanīja telefons, apgūlos atpakaļ gultā, saspiedu kājas kopā un ar vienu kāju iespied otrā kājā nazi. Piecēlos kājās, šoka reakcija, izrāvu nazi ārā. Visur asinis. Toreiz dzīvoju vēl pie vecākiem un atceros, ka mamma vienkārši skatījās uz mani un neko nesaprata. Viņai likās, ka tas ir murgs, ka tā nav īstenība. Tas varēja beigties ļoti bēdīgi," sacīja Miks Galvanovskis. 

Kad Miks tika nogādāts Jelgavas slimnīcā, ārsti mūziķim teikuši, ka viņš dzimis laimes krekliņā, jo naža dūriens bijis tuvu artērijai:

"Ja tā būtu artērija, tad vai nu es zaudētu kāju, vai arī tās būtu spēles beigas."

Mūziķis stāstīja, ka vairākus mēnešus pavadīja slimnīcā viens ar savām domām un tas krasi izmainījis viņa dzīvi. 

"Es esmu bijis iedomīgs, skatījies uz cilvēkiem no augšas. Man toreiz bija tikai 18 gadi, bet likās, ka visa pasaule pieder man, neviens mani neapturēs. Bet šis gadījums, godīgi sakot, es pat vairs nenožēloju, ka tas notika, jo tas izmainīja mani visu. Manas vērtības, to, ko man nozīmē ģimene, ko man nozīmē mani īstie draugi.

Tas cilvēks, kas bija tur, tas nav tas cilvēks, kas sēž šeit," nosaka mūziķis.  

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu