Jurim Kaukulim jauna dziesma un rokkoncerti solo

TVNET
Jurim Kaukulim jauna dziesma un rokkoncerti solo
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Juris Kaukulis
Juris Kaukulis Foto: Ekrānuzņēmums

Pazīstamais mūziķis, grupas "Dzelzs vilks" līderis Juris Kaukulis paralēli darbībai grupā pievērsies arī solo daiļradei un izdod dziesmu "Biļete uz vakardienu", kā arī aicina uz koncertiem "Rokkoncerts solo" Latvijas pilsētās.

Tuvākie koncerti – 19. martā Skrīveru Kultūras centrā, 8. aprīlī Kuldīgā, "Bangert’s", 21. aprīlī – "Hanzas peronā", koncertu plāns tiks papildināts.

Juris Kaukulis ir latviešu mūziķis, plašāk pazīstams kā grupu "Dzelzs vilks" un "Jauno Jāņu Orķestris" līderis, mūzikas un tekstu autors, teātra izrāžu, kino un animācijas filmu mūzikas komponists. J

"Pēdējā laikā - dienās, nedēļās, mēnešos, arī pandēmijas izolācijā, agrāk sacerētas dziesmas manā garāžas studijā transformējušās un apaugušas ar man pašam negaidītām detaļām. Ir uzplaiksnījuši arī jauni stāsti, sacerēti laikā, kad koncerti un satikšanās ar citiem mūziķiem nevarēja notikt – laikā, kas starp klusumiem uz skatuves kļuva par auglīgu brīdi jauniem atklājumiem mūzikā. Arvien biežāk ar prieku atsaucos aicinājumiem to visu parādīt solo performances formā, iespējami tuvāk klausītājiem, sarunās ar jums!" saka Juris.

Jura Kaukuļa solo koncertā ar pilnu jaudu skanēs dziesmas un melodijas dažādām ģitārām, elektronikai un vienai balsij, tostarp mūziķa radītas, labi pazīstamas un mazāk zināmas kompozīcijas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, dziesmas no teātra izrādēm to pirmatnējā skanējumā, pietuvinātā tam, kādas tās pirmoreiz dzimst vienatnē, kad pie rokas ir tikai ģitāra un balss, kā arī jaunas dziesmas.

Jaunās dziesmas "Biļete uz vakardienu" autors ir Juris Kaukulis, video – Reinis Janulis "Colortime", skaņas ieraksts – Mārcis Kalniņš.

Noklausies dziesmu!

Biļetes - "Aula", "Biļešu paradīze" un koncertu vietās.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu