Kristīnes Lindenblates izteikumu dēļ Ukrainas skaistumkaralienes atsakās no kroņiem

Kristīne Lindenblate FOTO: Sejas.lv

Starptautiskā skaistumkonkursa "Miss & Mrs. Top of the World" rīkotāja Kristīne Lindenblate savos sociālajos tīklos ieņēmusi neitrālu pozīciju saistībā ar karu Ukrainā, kas raisījis neizpratni ne tikai Latvijā, bet arī Ukrainas skaistumkonkursu dalībnieču vidū. 

Kristīne Lindenblate, kura ir aktīva vietnē "TikTok", skaidroja, ka šī brīža situācijā nenostājas nevienā pusē. Viņa publiskoja video, kurā nozākāja Latvijas dalību NATO, kā arī nodēvēja Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski par savas valsts nodevēju. Lindenblate veltīja nicinošus vārdus arī bijušajai Latvijas prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai. 

Lindenblates izteikumu dēļ līdz šim vairākas ukrainietes atteikušās no konkursā saņemtajiem tituliem, tostarp "Miss & Mrs. Top of the World" nacionālā direktore Ukrainā Tetjana Kotjolkina paziņojusi, ka Lindenblates dēļ atkāpjas no amata. 

"Mēs nenesīsim konkursa nosaukumu, kas atbalsta ukraiņu tautas asinsizliešanu! Sakarā ar starptautiskā konkursa "Miss & Mrs. Top of the World" atbalstu Krievijas karam Ukrainā nolemjam atzīt konkursu un tā rīkotāju Kristīni Lindenblati par ekstrēmistiem," vietnē "Instagram" paziņoja Kotjolkina.

"Kad mirst nevainīgi cilvēki, mirst sievietes, mirst bērni. Mirst pat vēl nedzimuši bērni! Kad Krievija nogalina mūsu ģimenes, iznīcina mūsu mājas. Kad visa pasaule iestājas pret agresorvalsti, bet "Miss & Mrs. Top of the World" ieņem neitrālu pozīciju?

No šī brīža Tetjana Kotjolkina atkāpjas no Ukrainas nacionālās direktores amata un paziņo, ka visas Ukrainas karalienes, kuras ieguvušas titulus gan reģionālajos, gan visas Ukrainas konkursos, atsakās no saviem kroņiem un tituliem.

Mūsu pasauli izglābs tikai miers, nevis skaistums! Kauns jums, Kristīne Lindenblate, un kauns "Miss & Mrs. Top of the World"," vēstīts Tetjanas ierakstā. 

Vietnē "Facebook" Lindenblate dalījusies ar ierakstu, kurā novēl nevairot naidu Latvijā: "Neatkarīgi no tā, kas mēs esam, kā mēs domājam un kāds ir mūsu viedoklis, paliksim cilvēki! Nevairosim naidu savā starpā, pārtrauksim šodienas agresiju, bet vienkārši turpināsim mīlēt viens otru no sirds uz sirdi. Mīlu savu Latviju, mīlu cilvēkus tajā un vēlos prasīt piedošanu ikvienam, kuru esmu kādreiz aizvainojusi!"

Uz augšu
Back