Soctīklus sajūsmina humorista Svetlakova stāsts no dzīves par Krievijas iedzīvotāju mentalitāti

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Sociālajos tīklos izplatās pērn tapusī intervija ar krievu humoristu, "Comedy Club" zvaigzni Sergeju Svetlakovu, kur viņš raksturo savas valsts mentalitāti. 

Vaicāts, kādā stāvoklī ir Krievija, Svetlakovs intervijā atminas gadījumu no dzīves, ko viņam pastāstījusi draudzene. Viņš salīdzina dzīvi Krievijā ar braukšanu vilcienā - ja tas kursē vairākas dienas no vietas, tajā var novērot visu, no kāzām līdz saduršanai. 

Viņš atminas kādu stāstu, ko viņam pastāstījusi draudzene, kas vasarā piestrādājusi par vilciena konduktori. To viņš salīdzina ar Krievijas mentalitāti. "Konduktore ar vilciena vadītāju atver tamburu, kur viss noklāts ar sūdiem - no augšas līdz apakšai. Un stāv vīrietis ar novilktām biksēm, pats nosmērējies ar sūdiem. Stāv, pagriezis muguru. Viņam vaicā - tu ko?

Un viņš pateica ģeniālu frāzi - pierādi, ka tas biju es!"

intervijā saka Svetlakovs.

Viņš turpina: "Šī ir daļa no mūsu mentalitātes. Pirmkārt, viņš nepadodas pat tad, kad viss cauri. Pierādi, ka tas biju es! Attapīgs, optimistisks un viss sūdos!"

Šis video fragments strauji izplatās sociālajos tīklos, un daudzi uzskata, ka trāpīgāk nav iespējams pateikt. 

Kā zināms, Svetlakovs kara pirmajā dienā savos sociālajos tīklos publiskoja melnu attēlu, netieši nosodot Krievijas agresiju. Pāris dienas vēlāk viņš aicināja "izbeigt šo murgu".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu