20 gadus vēlāk Lopesa un Afleks atkal paziņo par saderināšanos

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dženifera Lopesa un Bens Afleks
Dženifera Lopesa un Bens Afleks Foto: Reuters/ScanPix

Par Holivudas "karstāko" pāri dēvētie Dženifera Lopesa (52) un Bens Afleks (49) paziņojuši par saderināšanos. 

Par īpašo notikumu Lopesa paziņoja savā vēstkopā "On the JLO". Tajā viņa publiskojusi emocionālu video, kur viņas zeltnesī redzams zaļš saderināšanās gredzens

Šī ir otrā reize, kad Lopesa un Afleks paziņo par saderināšanos - abu vienoja romantiskas attiecības 2000. gadu sākumā un 2002. gadā abi gatavojās kāzām. Divus gadus vēlāk viņi tomēr nolēma iet katrs savu ceļu.

2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Savukārt Lopesai aiz muguras ir jau veselas trīs laulības: no 1997. līdz 1998. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Odžani Noa, no 2001. līdz 2003. gadam ar aktieri Krisu Džadu, bet no 2004. līdz 2014. gadam ar dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējās laulības laikā slavenība kļuva par māmiņu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei.

2019. gadā Lopesa paziņoja par saderināšanos ar kādreizējo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu, taču abi tā arī neapprecējās. Neilgi pēc attiecību izjukšanas Lopesa satuvinājās ar Afleku.

Abi savas attiecības publiski apstiprināja pērn jūlijā, dziedātājas 52. dzimšanas dienā, daloties ar romantisku kopbildi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu