Grupa "Laime pilnīga" lec "Augstāk par zemi"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Laime pilnīga"
"Laime pilnīga" Foto: publicitātes

Rokgrupa "Laime pilnīga" publicē jaunu dziesmu, kas veltīta visas civilizētās pasaules brīvajam garam. Jaunais skaņdarbs "Augstāk par zemi" klausāms visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

""Augstāk par zemi" ir skaņdarbs par brīvību, gara spēku, par to, ka katram ir tiesības dzīvot tā, kā viņš vēlas, par draugu atbalstu izvēlētā ceļa iešanai līdz galam un, visbeidzot, ka pats zini kā būt, nevis kāds uzspiež vai pasaka, kas un kā jādara," tā dziesmas autori Ervīns Ramiņš un Mārcis Vasiļevskis.

Dziesma ieskaņota ierakstu studijā "Laimes telpa" kopā ar grupas ģitāristu un skaņu inženieri Mārci Vasiļevski, skaņdarba pēcapstrādi veicis Krišjānis Geidāns, savukārt gala apstrādi - Ģirts Laumanis.

Šobrīd grupa strādā ar savu piekto studijas albumu.

Noklausies dziesmu!

"Laime pilnīga"

Spilgtā latviešu rokgrupa "Laime pilnīga" ir dibināta 2006. gada pavasarī Rīgā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. Grupa izdevusi četrus oriģinālmūzikas albumus, visi ir nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” kā labākie gada rokmūzikas ieraksti.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu