Foto ⟩ Rutulis un “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu un publicē viena kadra video

TVNET
Rutulis un “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu un publicē viena kadra video
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Normunds Rutulis
Normunds Rutulis Фото: Edijs Andersons

Jaunā sadarbībā savienojušies Normunds Rutulis un diksilenda orķestris "Sapņu komanda", publiskojot Māra Ozola un Anitas Rezevskas dziesmu "Klau, kafiju!", kuras viena kadra videoklipā iesaistījušies dejas entuziasti un arī Rīgas Motormuzeja eksponāts.

"Impulsu dziesmas tapšanai deva tās autors, mans draugs Māris Ozols. No telefonā iedungotas melodijas galarezultātā ir sanācis vesels lieldarbs. Ierakstam izvēlējāmies labāko Latvijas diksilenda orķestri "Sapņu komanda", kas savu nosaukumu guva pēc filmas ar tādu pašu nosaukumu skaņu celiņa ieskaņošanas. Pēc koncertiem, kas bija veltīti Latvijas džeza pirmsākumiem, mūsu sadarbība izauga kopprojektā, dziesmas "Klau, kafiju!" ieskaņošanā un video uzfilmēšanā. Tam savukārt piesaistījām jau pārbaudītus spēkus – Jāni Romanovski un horeogrāfu Juri Goguli. Rezultātā ir izdevies viss, uz ko gājām, – lielisks ieraksts, mākslinieces Ilzes Minces zīmēts singla vāciņš un vienā kadrā uzfilmēts video. Tajā piedalās arī Jura Goguļa komandas dejotāji un vienā epizodē pat Rīgas Motormuzeja smalkais Citroen. Papildus neaizmirstamo noskaņu varējām radīt, pateicoties Anča Romanovska labvēlībai un mājīgajām kafijas grauzdētavas "Rocketbean Roastery" telpām. Mēs visi esam viena sasodīti laba un enerģiska komanda!" stāsta Normunds Rutulis.

Noskaties dziesmas video! 

"Pirmo reizi klausoties dziesmu, sajutu, ka te ir jābūt kustībai un dejai. Ļoti lustīga dziesma priecīgākajām gada dienām. Galvenais mērķis, ko vēlējāmies sasniegt ar video, ir smaids skatītāju sejās. Un lai tas raisītos ne tikai no dziesmas, bet dubultā vēl arī no videomateriāla," tā horeogrāfs un režisors Juris Gogulis.

"Mēs vienmēr visas filmēšanas padarām mazliet grūtākas nekā vajadzētu un arī šoreiz izlēmām filmēt visu klipu vienā kadrā.

Taču tā process ir daudz jautrāks. Atliek vienai lietai nenotikt precīzi, un kāds var uzskriet otram virsū vai, piemēram, sasist mūzikas instrumentu. Bet, klausoties šo Normunda dziesmu, nāk prātā vien dauzīšanās, skaitot dienas līdz vasarai," klipa ideju komentē tās autors Jānis Romanovskis.

Foto: Normunda Rutuļa jaunā videoklipa aizkulises.

Ключевые слова

Nepalaid garām!

Наверх