Kleitā tērpies Lauris Reiniks izraisa jukas Peru ielās

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Šova "Četri uz koferiem" kompānija -  mūziķi Samanta Tīna, Lauris Reiniks un Jānis Jubalts, kā arī par radiogeišu dēvētā pasniedzēja Ieva Adamss - devušies ceļojumā uz košo un eksotisko Peru. 

Jau pirmajā ceļojuma dienā letiņi pamanās sacelt pamatīgu jezgu Peru ielās, un šoreiz pie vainas ir dziedātāja Laura Reinika neparastais ietērps. Saskaņā ar šova noteikumiem slavenībām tiek mesti dažādi izaicinājumi, kurus neizpildot nākas zaudēt krietnu summiņu. Arī šoreiz ceļotājiem tiek īpaši atraktīvs uzdevums – apmainīties drēbēm.

Lauris Reiniks ir pārī ar Samantu Tīnu, kura uzvilkusi sievišķīgi rozā kleitiņu. Nu to nākas uzstīvēt mugurā Reinikam, kamēr Samanta tiek pie Laura šortiem un maisveidīga T krekla.

Jau pati pārģērbšanās mūziķiem sagādā jautrus brīžus, un abi ir nosmējušies līdz asarām, bet brīdī, kad šādā paskatā jādodas Peru ielās, liels jandāliņš izceļas arī vietējo vidū. Ieraugot neparasti tērpto Lauri, vietējie uzmanību apliecina ar svilpieniem un automašīnu taures signāliem. “Viņi saprata, ka tur nav pilns penālis, jo es neizskatījos pat ne pēc drag queen. Es biju vienkārši kaut kāds frīks,” ceļojuma laikā piedzīvoto atminas Reiniks.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu