Fiņķis un PRAGAII izdod kopīgu albumu

TVNET
Fiņķis un PRAGAII izdod kopīgu albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Fiņķis
Fiņķis Foto: Filips Šmits

Hiphopa mākslinieks Fiņķis un eksperimentālās mūzikas duo PRAGAII (Kashuks (Kaspars Kubeckis) un Aleksis Luriņš) izdod debijas albumu "Tāds slinkums", kurā apkopoti 11 skaņdarbi, tai skaitā jau publikas atzinību ieguvušie "Maza Rīga" un "Kā pavadīt jaunību".

Fiņķis, reflektējot par albuma veidošanu, saka: "Strādājot pie šī materiāla, centos uzlabot savu storītelingu un būt patiess. Aleksis un Kashuks man deva lielisku kosmosu, lai es tajā ar savu kuģi varu brīvi vizināties. Nevaru sagaidīt, kad šīs dziesmas spēlēsim koncertos, un tas būs episki."

Elektroniskās mūzikas pārstāvis, duo PRAGAII dalībnieks Kašuks stāsta, ka albuma tapšana neesot bijis viegls, toties interesants process ar augšām un lejām.

"Labi pastrādājām. Radošās nometnes laukos noteikti ir labākais veids, kā rakstīt muzonu, nekā vienkārši sēdēt studijā pie kompja un kaut ko bakstīties. Labākās lietas tiek ierakstītas Durbes lauku mājas bēniņos un Ļudvigovas mežos. Sveiciens Durbei un Ļudvigovai!" tā Kašuks.

Noklausies albumu!

Līdz ar albuma izdošanu, dziesmai "Sevis mīlestība", kurā piedalās mūziķe un dziedātāja Múr (Madara Murņikova), tiek izlaists mūzikas video, kura režisore ir Tīna Zariņa. Par klipa ideju viņa stāsta: "Video stāsts ir par cilvēka sevis labākas versijas būvēšanu un tiekšanos pēc perfekcijas. Klipā ir nedaudz atstāta vieta skatītāja interpretācijai, taču viens ir skaidrs - pārlieku liela sevis mīlestība ir bīstama lieta."

Noskaties dziesmas video!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu