Video ⟩ Andželīna Džolija ieradusies Ļvivā

Papildināts
LETA/UNIAN
Andželīna Džolija ieradusies Ļvivā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Holivudas aktrise Andželīna Džolija sestdien ieradusies Ļvivā, liecina internetā publicēts video.

Džolija, kura ir arī ANO bēgļu aģentūras īpašā sūtne, nofilmēta kādā Ļvivas kafejnīcā, kur viņa smaidīdama pasūta kafiju un sasveicinās ar atbalstītājiem.

Video vietnē "Facebook" publicējusi žurnāliste un modes apskatniece Maija Pidhorecka.

Džolija Ļvivā apmeklējusi medicīnas iestādi, kurā ārstējas bērni, kas ievainoti Krievijas raķešu triecienā Kramatorskas dzelzceļa stacijai, internātskolu un dzelzceļa staciju, kur tikusies ar psihologiem, kas sniedz palīdzību evakuētajiem, ziņapmaiņas platformā "Telegram" informēja Ļvivas apgabala administrācijas vadītājs Maksims Kozickis.

Vakarpusē internetā izplatījās video, kurā redzams, kā, skanot gaisa trauksmes sirēnām, Džolija no stacijas dodas uz bumbu patvertni.

Pirms tam Romā Džolija apmeklēja slimnīcu un tikās ar bērniem no Ukrainas.

Jau februārī, kad Krievija sāka jauno iebrukumu Ukrainā, Džolija nosodīja karu un aicināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu to izbeigt.

Aktrise vietnē "Instagram" rakstīja, ka "aizlūdz par Ukrainu" un kopā ar kolēģiem ANO bēgļu aģentūrā organizē palīdzību ukraiņiem.

ANO bēgļu aģentūras (UNHCR) jaunākie dati liecina, ka kopš 24.februāra, kad pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina pavēles armija sāka uzbrukumu Ukrainai, bēgļu gaitās devušies gandrīz 5,5 miljoni ukraiņu.

Savukārt ANO Migrācijas organizācijas jaunākie dati liecina, ka 7,7 miljoni jeb 17% valsts iedzīvotāju pametuši mājas, lai meklētu drošāku patvērumu citviet Ukrainā. Daudzi ir izvēlējušies valsts rietumos esošo Ļvivu kā drošāko vietu valstī.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu