Izdota Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Izdota Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata
Izdota Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata Foto: publicitātes

Izdevniecība "MicRec" dziesmu nošu un dziesmu vārdu sērijā "Populārākās latviešu dziesmas" izdevusi Olgas Rajeckas dziesmu grāmatu, kurā iekļautas 50 dziesmas, kuras par savām padarījusi enerģiskā dziedātāja un tie kolektīvi, kuros Olgas balss ir bijusi viena no vadošajām ("Eolika", "Turaidas roze", "Bāze 7", "Dāmu pops", "Tango").

Grāmatā iekļautas Imanta Kalniņa, Raimonda Macata, Arņa Medņa, Aigara Grāvera, Gata Gaujenieka, Ingara Viļuma, Ainara Virgas, Ulda Marhileviča, Mārtiņa Freimaņa, Vara Vētras, Ginta Stankeviča, Māra Ozoliņa, Valda Atāla, Tomasa Kleina un, protams, arī Borisa Rezņika dziesmas ar Laimas Līvenas, Imanta Ziedoņa, Jāņa Baltausa, Māra Čaklā, Jāņa Petera, Pētera Zirnīša, Guntara Rača un citu dzejnieku vārdiem. Grāmatā varēs atrast dziesmas "Ziemeļvējā", "Kad man vairs nebūs 16", "Es neesmu Džeina Fonda", "Saullēkts", "Dzīve ir viena", "Lielā zive", "Svētku diena", "Tu jau zini (tāds ir tas vējš)", "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos", "Saule riet", "Varbūt rīt" un vēl, un vēl.

Šī ir jau 22. grāmata šajā sērijā, kurā līdz šim iznākuši Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Marhileviča, Laura Reinika, Guntara Rača, Mārtiņa Freimaņa, Aivara Hermaņa, grupu "bet bet", "Līvi" un "Prāta vētra" dziesmu krājumi, kā arī Ziemassvētku izlases, tautasdziesmu izlase un populāru latviešu dziesmu izlases bērniem.

Grāmatas ir iegādājamas arī Olgas jubilejas koncertos, kas pilnā sparā šobrīd notiek visā Latvijā.

Foto: Olga Rajecka gatavojas jubilejas koncertturnejai "Mana svētku diena".

Video: "Gabaliņš no manis"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu