Foto ⟩ Grupa "Sudden Lights" izdod trešo studijas albumu "Miljards vasaru"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sudden Lights
Sudden Lights Foto: Edijs Andersons

12. maijā grupa "Sudden Lights" īpašā gaisotnē kinoteātrī "Splendid Palace" prezentēja savu trešo studijas albumu "Miljards vasaru", kas pieejams visās straumēšanas platformās. Vienlaikus izziņots arī albuma koncerttūres īpašais viesis - viens no daudzsološajiem Latvijas hiphopa jaunās paaudzes reperiem Zeļģis.

Albumā mūziķi ved cauri plašai emociju amplitūdai no saulainas nostalģijas līdz elektrizējošai jaudai. Albums tapis grupas radošajās nometnēs tālu prom no pilsētas trokšņiem, to caurstrāvo sapņaina un nesteidzīga gremdēšanās notikumos, kurus gribētos piedzīvot atkal un atkal. Albumā apkopotas 10 dziesmas vasaras noskaņās, mēģinot tvert patīkamās sajūtas bezgalību.

Līdz ar albuma iznākšanu, klajā nāk arī grupas jaunākais singls "Pāris neuzņemtu foto". Par dziesmu stāsta grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis: ""Pāris neuzņemtu foto" ir, iespējams, visu laiku vasarīgākā "Sudden Lights" dziesma. Tā stāsta par divu cilvēku dzirksteļojošu mijiedarbību un par brīžiem, kurus, laikmetā, kad internetā nonāk gandrīz katrs mūsu solis, tomēr gribētos atstāt iemūžinātus nevis mūsu ierīcēs, bet gan atmiņās."

"Šis ir sajūtu albums. Tajā esam mēģinājuši notvert mums īpašas sajūtas no mūsu bērnības un skaistākajām atmiņām, izmantojot tiešas vai netiešas atsauces uz dažādiem mūzikas stiliem. Mēs paši grupas lokā mēdzam šo albumu dēvēt par labo sajūtu restaurēšanas darbnīcu - ceram, ka šīs labās sajūtas mums izdosies nodot tālāk arī klausītājiem," pauž grupas mūziķi.

Albuma programmu pilnā apmērā būs iespējams baudīt grupas koncertturnejā "Miljards vasaru", kas norisināsies 17. septembrī Jelgavā, Melno cepurīšu balerijā, 23. septembrī koncertzālē “Valmiera”, 24. septembrī Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, savukārt tūres noslēgums ieplānots Rīgā, "Hanzas peronā" 8. oktobrī.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu