Samantas Tīnas epopeja ar mirušo putniņu noslēgusies: jaunu mājas iemītnieku vairs neiegādāsies

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: instagram/samantatina

Dziedātāja Samanta Tīna, kura marta vidū iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili (tam gan bija īss mūžs - vien trīs stundas), sociālajos tīklos tirgo būrīti un atzīst, ka vairs nevēlas jaunu mājas mīluli.

Atgādinām, ka Samanta Tīna 16. martā iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili, kam deva vārdu Rada jeb Radē (Radha). Samanta bija apņēmības pilna mācīt putniņam dziedāt un runāt, taču trīs stundas pēc pārrašanās mājās viņa saviem sekotājiem pavēstīja, ka putniņa vairs nav. "3 stundas... un Radhas vairs NAV! Lidinājās stresaini pa voljēru, līdz piezemējās pašā apakšā un viss. Kāpēc?" neizpratnē par notikušo bija Samanta, tikpat apjukušus atstājot savus sekotājus.

17. marta rītā Samanta publiskoja jaunus video, kur apstiprināja, ka pamodusies bez putniņa čivināšanas skaņām. "Šis rīts nav tāds, kādu es to biju plānojusi. Es nemodos no Radas čivināšanas. Tas vispār ir prātam netverami, es vispār šokā... Šajā laikā, kad visa pasaule ir sajukusi prātā, kad ir tik daudz skumju, taisnības un loģikas likumi vienkārši nestrādā, tad tikai liels jautājums - kāpēc? Kad tu gribi darīt labu, un es daru labu - es tiešām cenšos un palīdzu, un atbalstu... Man likās, ka tā mazā, jaunā dvēselīte man radīs prieku un viņai būs jaunas mājas, ne zoo veikals. Bet nē... Tad jautājums - kāpēc?"

Teju divus mēnešus pēc putniņa nāves Samanta uzzināja sekcijas rezultātus - putniņam bija vēzis.

Nu Samanta Tīna vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos atklāj, ka zooveikals, kurā tika iegādāts papagailis, atgriezis viņai naudu. "Sāga par putniņu būs noslēgusies," saka Samanta. "Uz jautājumu, vai es lūkošu pēc jauna putniņa, atbilde ir, nē.

Es sapratu, ka es visu laiku domāju par Radi, un baiļošos, ka šim jaunajam putniņam nav kāda kaite, un visu laiku uztraukšos, skatīšos uz būrīti un domāšu par Rad," skaidro dziedātāja. 

Tāpat viņa vērsusies pie interesentiem un ir gatava pārdot sava putniņa mājokli. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu