"Kristap, tu esi zaudējis kontroli pār mani un manām emocijām!" Mairita Rosicka reaģē uz Strūberga publiskoto video

Sejas.lv
"Kristap, tu esi zaudējis kontroli pār mani un manām emocijām!" Mairita Rosicka reaģē uz Strūberga publiskoto video
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mairita Rosicka
Mairita Rosicka Foto: Jānis Škapars/TVNET

Bijušais grupas "Singapūras satīns" dalībnieks Kristaps Strūbergs, kurš pērn tika vainots vardarbībā pret sievu un savu bērnu māti Mairitu Rosicku, nesen nāca klajā ar teju divu stundu garu video, kurā šķetina savas un sievas attiecības, apgalvojot, ka no vardarbības esot cietis tieši viņš. Nu uz video reaģējusi arī pati Mairita.

Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns", Mairita atklāj: "Balstoties uz globālajām tendencēm un notikumiem, kam pašlaik seko visa pasaule, jāteic, ka Kristaps ir izvēlējies ļoti labu brīdi, lai vēlreiz apspriestu šo tematu."

Mairita atzīst, ka nav pārsteigta par šāda video iznākšanu: "Varmākas nespēj pieņemt faktu, ka no viņiem aiziet, un vēl jo vairāk to, ka tiek aizskarta viņu reputācija un viņi vairs nekontrolē katru cilvēku, kas bijis līdzās."

Taču, tā kā joprojām rit tiesas process, Mairita apgalvo, ka šobrīd viņai ir ierobežotas iespējas komentēt video saturu. 

Jaunā sieviete atzīst, ka turpina strādāt "daudzajos darbos" un "pilnībā uztur abus bērnus ar Uzturlīdzekļu garantiju fonda atbalstu".

"Kristap, tu esi zaudējis kontroli pār mani un manām emocijām. Laiks parūpēties par bērniem," sarunas beigās nosaka Mairita.

Jau ziņots, ka teju divu stundu garo video Strūbergs sāk ar audioierakstu, ko esot sūtījis savai mammai pagājušā gada aprīlī - mēnesi pirms liktenīgā Rosickas ieraksta "Twitter", kur viņa paziņo, ka aiziet no vardarbīgām attiecībām un lūdz sabiedrības finansiālu atbalstu. Audio dzirdams, kā Strūbergs raud un stāsta, ka abu starpā izcēlies strīds.

"Es vairs nevaru šitā dzīvot," saka Strūbergs.

Strūbergs uzsver, ka tieši viņš esot bijis tas, kurš nolēmis aiziet no vardarbīgām attiecībām, - tas esot noticis jau pagājušā gada februārī.

Video vairākkārt izskan tas, ka pāra starpā bijuši strīdi un to laikā tieši Rosicka esot bijusi vardarbīga. Tiesa, strīdu iemeslus Strūbergs neatklāj. Tāpat viņš noliedz, ka būtu bijis fiziski vardarbīgs pret sievu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu