Par seksuālu vardarbību pret trīs vīriešiem apsūdzība celta Kevinam Speisijam

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Amerikāņu aktieris Kevins Speisijs apsūdzēts par seksuālu vardarbību pret trim vīriešiem, ziņo Lielbritānijas Kroņa prokuratūras dienests.

Pret Speisiju celtas četras apsūdzības par seksuālu vardarbību, kā arī viena apsūdzība, kad viena persona bez piekrišanas iesaistīta seksuāla rakstura darbībās.

Apsūdzības attiecas uz diviem iespējamiem incidentiem 2005. gadā Londonā, vēl diviem 2008. gadā un vienu 2013. gadā.

Lēmums saukt pie atbildības Speisiju nācis pēc Metropolitēna policijas dienesta iegūto pierādījumu izmeklēšanas.

Jau ziņots, ka Speisijs tika apsūdzēts nepiedienīgā uzbrukumā un 18 gadus veca vīrieša fiziskā aizskaršanā saistībā ar atgadījumu, kas atbilstoši prasības iesniedzēja liecībām esot 2016. gada jūlijā noticis restorānā Nantaketas salā.

Speisijs uzstāja, ka nav vainīgs šajās apsūdzībās, par kurām viņam varēja draudēt cietumsods līdz pieciem gadiem.

Kopš 2017. gada 16 vīrieši ir apsūdzējuši Speisiju seksuālā uzmācībā.

Speisijs bija viena no pirmajām lielajām Holivudas zvaigznēm, pret kuru tika celtas apsūdzības jau #MeToo sāgas sākumos, ko aizsāka apsūdzības pret ietekmīgo Holivudas producentu Hārviju Vainstīnu.

Speisijs zaudēja lomu seriālā "House of Cards" ("Kāršu nams"), kur viņš piecas sezonas bija atveidojis galveno varoni. Jau pabeigtajā filmā "All the Money in the World" visas epizodes ar Speisiju tika filmētas par jaunu, Speisija varoni atveidojot Kristoferam Plameram. Citi projekti tika apturēti.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu