Pāragri miris "Depeche Mode" dalībnieks Endrū Flečers

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
"Depeche Mode"
"Depeche Mode" Foto: AFP / Scanpix

60 gadu vecumā mūžībā devies britu grupas "Depeche Mode" dalībnieks Endrū Flečers (Andrew Fletcher, pilnā vārdā Endrū Džons Leonards Flečers, Andrew John Leonard Fletcher).

Sēru vēsti grupa publicējusi savos sociālajos tīklos.

"Esam šokēti un skumju pārņemti, uzzinot par mūsu dārgā drauga, ģimenes locekļa un grupas biedra Endrū Flečera aiziešanu," teikts grupas paziņojumā. "Flečam bija zelta sirds. Viņš vienmēr bija līdzās, ja bija nepieciešama palīdzība, ja vajadzēja aprunāties, pasmieties vai iedzert pinti auksta alus."

Grupa izteikusi visdziļāko līdzjūtību Endrū ģimenei. Tāpat viņi lūdz šajā sēru laikā ievērot ģimenes tiesības uz privātumu.

Kā vēsta "The Guardian", Endrū dzimis 1961. gada 18. jūlijā Notingemā.

Viņš arī ir viens no grupas "Depeche Mode" dibinātājiem - sākotnēji to sauca par "Composition Of Sound", bet vēlāk tā tika pārdēvēta par "Depeche Mode".

Jau ziņots, ka vieni no visu laiku ietekmīgākajiem, mīlētākajiem un komerciāli veiksmīgākajiem mūziķiem, grupa "Depeche Mode" ir pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus mūzikas ierakstu un uzstājusies vairāk nekā 30 miljoniem fanu visā pasaulē. Kopš grupas izveides 1980.gadā "Depeche Mode" un tās dalībnieki - Deivs Gāns, Mārtins Gors  un Endrū Flečers - turpināja gūt gan kritikas, gan finansiālus panākumus visā pasaulē.

Atgādinām, ka 2020. gadā grupa "Depeche Mode" tika uzņemta Rokenrola slavas zālē. Grupa Rokenrola slavas zālei tika nominēta arī 2019. gadā, taču tad uzņemti netika.

Grupa vairākas reizes uzstājusies arī Latvijā.

 "Depeche Mode" koncerts Rīgā 2018. gadā: 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu