Brektes izveidotā apvienība "+K+M+B" izlaiž jaunu videoklipu

TVNET
Brektes izveidotā apvienība "+K+M+B" izlaiž jaunu videoklipu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"+K+M+B"
"+K+M+B" Foto: publicitātes

Mākslinieka Kristiāna Brektes apvienība "+K+M+B" laiž klajā singlu "++" no drīzumā gaidāmās skaņuplates, kas ierobežotā daudzumā tiks izdota sadarbībā ar uzņēmumu "Erica Synths". Tāpat pieejams singla videoklips, ko veidojis režisors Bingi Bongi. Dziesmas video versija tapusi sadarbībā ar studiju “film naked”, savukārt video operators ir Mārcis Ābele.

"Klipa ideja radusies iedvesmojoties no paša kolektīva iepriekš izmantotiem vizuāliem tēliem, - izpildot muzikālo performanci "Labo vārdu maģiju" kapirotēs un cita veida līdzīgās maskās, kādas joprojām tiek izmantotas dažādos reliģiskos un okultisma rituālos, ceremonijās un popkultūras priekšnesumos. Balstoties zināmā tēlu sistēmā un estētikā, kādā šie maskās tērptie varoņi varētu eksistēt, un, protams, iedvesmojoties no "+K+M+B" mūzikas, esmu radījis naratīvu, kurā uzsvars ir tieši uz iniciācijas procesu kā rituālu un otrādāk – rituāls kā iniciācijas process. Strādājot pie šī video darba, esmu turpinājis izmantot sev raksturīgo spriedzes, absurda un melnā humora elementus, kas, manuprāt, izcili ierakstās apvienības "+K+M+B" mākslinieciskajā praksē. Esmu radījis tēlu Lil Bundzinieks, un viņa iesvētības aizsāk "+K+M+B" mūzikas video sēriju par priesteriem un kalponēm," par skaņdarba video versijas tapšanu vēstī režisors Bingi Bongi.

27. maijā plkst. 20:00 ir iespējams iepazīties ar "+K+M+B" skaņu ainavām klātienē – apvienība ar savu perfomanci uzstāsties Dekadences mūzikas festivālā, koncertvietā "Tu jau zini kur" Tallinas kvartālā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu