Liene Greifāne mērojusi garu un sarežģītu ceļu no Krievijas uz Latviju

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: instagram/LieneGreifane

Latviešu dziedātāja un režisore Liene Greifāne, kura kopš 2016. gada dzīvo Krievijā, nu ieradusies dzimtenē. 

Greifāne mērojusi garu un sarežģītu ceļu no Sočiem uz Rīgu. Sākotnēji viņa devusies uz Sanktpēterburgu, kur vakarā viņai bijis autobuss uz Tallinu.

Kā sociālajos tīklos atklāj Greifāne, viņa Tallinā ieradusies trīs stundas vēlāk nekā plānots, jo piecas stundas pavadījusi uz robežas.

Aizkavēšanās dēļ viņa nokavējusi autobusu uz Rīgu, taču viņai izdevies nopirkt pēdējo biļeti rīta reisam no Tallinas uz Latvijas galvaspilsētu.

Kā atklāj Greifāne, pēdējo reizi viņa viesojusies Latvijā pirms vairāk nekā trim gadiem. "Nevaru sagaidīt satikt savus mīļos!" priecājas Greifāne. 

Greifāne, kura Latvijā bija pazīstama ar skatuves vārdu Liene Candy, pirms sešiem gadiem pameta dzimteni, lai Maskavā studētu režiju. Pērn viņa ieguva režisores diplomu un ar ģimeni - vīru Igoru un jaunāko dēlu Kristoferu - dzīvo un strādā Sočos.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Greifāne savos sociālajos tīklos publiskoja emocionālu ierakstu, atklājot, ka negrasās pamest Krieviju. "Es neizvēlējos karu un to neatbalstu. Bet es izvēlējos savu karjeru sākt sešus gadus atpakaļ, pametot visu to, kas tika būvēts Latvijā kopš bērnības. Jūs man prasāt pamest manu darbu, mājas, draugus, bērnam skolu un draugus, lai tikai jūsu sirdis apmierinātos ar domu, ka neviens latvietis nedzīvo Krievijā.

Tad man ir pretjautājums, kurš no jums man piedāvās darbu, manam vīram, tā, lai varētu dzīvot, nevis izdzīvot? Apmaksāt Latvijas kosmiskos rēķinus, degvielas cenas utt. Uz kurieni jūs man piedāvājat pārvākties?

Esmu gatava izskatīt visus darba piedāvājumus režisūrā. Algai ir jābūt ne mazākai par 2000 eiro, jo, paskatoties, cik kas maksā Latvijā, ar mazāku algu izvilkt būs grūti," sociālajos tīklos vēstīja Greifāne.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu