Liepājas teātra skatītāju balsojumā noskaidroti labākie aktieri

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Liepājas teātra skatītāju balsojumā par labākajiem aktieriem atzīti Egons Dombrovskis un Agnese Jēkabsone, informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Par labāko aktrisi otrā plāna lomā kļuvusi Karīna Tatarinova, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā - Rolands Beķeris. Savukārt "Tiamo grupas" simpātiju balvu saņēma jaunā aktrise Madara Kalna.

Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina režisora Elmāra Seņkova iestudēto izrādi "Grimmi". Otro vietu skatītāju balsojumā ieguva režisora Dmitrija Petrenko iestudējums "1 000 000 labu lietu", bet trešo - Toma Treiņa veidotā izrāde "Vilki".

Borga piebilst, ka Liepājas teātrī darbs gan vēl turpinās, jo sezonas noslēgumā - 17.jūnijā - gaidāma pirmizrāde Dž.Dž.Džilindžera veidotajam iestudējumam "Līnenas skaistumkaraliene". To varēs noskatīties arī 18.jūnijā.

Pēc tam aktieri dosies atvaļinājumā, lai jau augustā priecētu skatītājus ar vairākiem pagalma koncertiem ciklā "Vasaras vakari Liepājas teātrī", sola teātra pārstāve.

Borga atgādina, ka jau kopš 2008.gada Liepājas teātrī izveidojusies skaista tradīcija, proti, skatītāji sezonas izskaņā balso par mīļākajiem un labākajiem aktieriem, kā arī izrādi. Kopumā 115.sezonas balsojumā tika iekļauti 13 jauniestudējumi.

Kopš 2019.gada teātri skatītāju balsojumā atbalsta "Tiamo grupa", tāpēc rezultātus paziņoja picēriju īpašnieka "Tiamo grupas" valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis. Viņš uzsvēra, ka Liepājas teātrim, tāpat kā "Tiamo grupai", saknes ir Liepājā. Tas izaudzis spēcīgs un turpina kuplot kopā ar vēju pilsētu.

"Mūs vieno mīlestība pret kultūru, kas padara skatītāju un viesu ikdienu iespaidiem bagātāku. Liepājas teātris ar savu īpašo auru pulcē talantīgākos režisorus, aktierus un citas izcilas personības, tieši tādēļ mums ir liels gods ik gadu sumināt labākos," akcentēja Zukulis.

TVNET jau vēstīja, ka picērijas "Čili pizza" franšīzes turētāja Latvijā un picēriju īpašnieka "Tiamo grupa" pagājušā gadā strādāja ar 8,047 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,1% vairāk nekā gadu iepriekš.Šogad uzņēmums plāno apgrozījumu noturēt esošajā līmenī vai, ja epidemioloģiskie apstākļi uzlabosies, pietuvināt 2019.gada rezultātiem, kad "Tiamo grupa" strādāja ar 9,8 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā 439 000 eiro peļņu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu