Populārā ukraiņu influencere pirmo reizi parāda savu mīļoto no Rīgas

Populārā ukraiņu influencere Sofija Stužuka, kura kopš kara sākuma mitinās Latvijā, pirmo reizi publiski parādījusi savu mīļoto no Rīgas. 

Vietnē "Instagram" Stužuka publicējusi virkni fotogrāfiju, kas tapušas Tērvetē. Kadros viņa mīļi pozē kopā ar otro pusīti, pirmo reizi publiski parādot viņa seju.

Pie fotogrāfijām Stužuka veltījusi arī sirsnīgu ierakstu par mīlestību un atbrīvošanos no pagātnes rēgiem. "Cik ilgi es sevi lamāju par to, ka nēsāju pagātnes nastu uz muguras. Sieviete ir seksīga un pievilcīga tad, kad viņa šo nastu atstāj pagātnē. Kad viņa neievelk vecus aizvainojumus un senas sāpes jaunajā dzīvē. [..]

Kad pieņem pagātni (pieņem ar pateicību), tad tā tevi vairs neskar un tagadni baudīt kļūst vieglāk! Svarīgi ir ļaut sev sajust, atvērties, izrunāt domas, jūtas un emocijas.

Koncentrējies uz tagadni, uz to, kas ir tagad, nevis uz pagātni un to, kas kādreiz sāpējis. Mīlestība ir cilvēka dzīves skaistākā jēga, bet mīlestību var un vajag attīstīt un veidot. Ir liela laime satikt cilvēku, kurš gatavs to dot pretī. Un neatkarīgi no tā, ko citi saka, sieviete, pat visspēcīgākā un pašpietiekamākā, uzplaukst mīlestībā. Kad viņa mīl un ir mīlēta," emocionāli raksta Stužuka. 

Jau ziņots, ka 2020. gada oktobrī no Covid-19 izraisītām komplikācijām mūžībā devās Sofijas vīrs, ukraiņu influenceris, fitnesa entuziasts un trīs bērnu tēvs Dmitrijs Stužuks. 

Uz augšu
Back