Ādažos notiks svētki par godu pilsētas statusa iegūšanai

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Citi zēni" koncerts
"Citi zēni" koncerts Foto: Vasaras mūzikas festivāls

Pilsētas pasludināšanas svētkos 2.jūlijā Ādažos plānoti vairāki pasākumi un koncerts ar grupu "Lādezers", "Citi Zēni" un "Gain Fast" uzstāšanos, informēja pašvaldības vecākais sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Pārums.

Pilsētas statusu Ādaži oficiāli iegūs 1.jūlijā. To atzīmējot, sestdien, 2.jūlijā, no plkst.10 Ādažos būs atvērts gardēžu un amatnieku tirdziņš, bet no plkst.12 - dizaina tirdziņš.

Sākot no plkst.13 sāksies muzikālās un cita veida aktivitātes - uzstāsies Ādažu un Carnikavas deju un dziedošie kolektīvi, kā arī vokālā studija "Kukaiņi", notiks izstādes un prezentācijas, bērniem būs pieejamas atrakcijas un radošās aktivitātes, darbosies uzņēmēju kvartāls.

Paralēli kultūras programmai norisināsies arī sporta aktivitātes - Ādažu pilsētas svētku 3x3 basketbola turnīrs, Ādažu velotrases sacensības skūterfrīstailā, paraugdemonstrējumi un "Ādaži velo" veloorientēšanās.

Svētku kulminācija būs vairāku Latvijā populāru grupu uzstāšanās. Vakara programmu plkst.19 atklās grupa "Lādezers", plkst.20 notiks Ādažu pilsētas pasludināšana, plkst.20 iecerēts "Twin H Crew" hiphopa deju uzvedums, plkst.21 uz skatuves kāps šī gada Latvijas pārstāvji Eirovīzijā "Citi Zēni", bet vakaru noslēgs grupa "Gain Fast" un viesi.

Pasākumu vadīs Egons Reiters un Ingus Ulmanis.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu