Maksims Galkins priecē sekotājus ar iepriekš neredzētu ģimenes foto

Sejas.lv
Alla Pugačova un Maksims Galkins
Alla Pugačova un Maksims Galkins Foto: instagram.com

18. jūnijā humorists Maksims Galkins nosvinēja savu 46. dzimšanas dienu. Par godu svētkiem mākslinieks publicēja sirsnīgu ģimenes fotogrāfiju. 

Vietnē "Instagram" publicētajā fotogrāfijā Maksims Galkins redzams kopā ar mīļoto sievu Allu Pugačovu un astoņus gadus vecajiem dvīņiem Hariju un Ļizu.

"Dzimšanas diena. Ģimene – tas ir spēks," pie fotogrāfijas raksta Galkins. 

Komentāros ļaudis izteica komplimentus par skaisto ģimeni un novēlēja māksliniekam daudz laimes.

Jau vēstīts, ka Maksims Galkins, kurš ar ģimeni kopš kara sākuma uzturas Izraēlā, aizvadījis tur savus pirmos koncertus.

Galkins vietnē "Instagram" ievietoja video no uzstāšanās divās Izraēlas pilsētās - Telavivā un Beerševā. Publiskotajos kadros redzamas un dzirdamas stāvovācijas.

Galkins, turot rokās ziedus un uzrunājot sanākušos, sacīja: "Es esmu jums ļoti pateicīgs, paldies par jūsu uzticēšanos. Novēlu laimi, veselību, mieru, protams. Es vēl atbraukšu pie jums. Kaut gan... Varbūt nemaz neaizbraukšu prom."

Iepriekš Galkins sacīja, ka daļu no koncertu ienākumiem ziedos Ukrainas bēgļiem. "Kā Krievijas Federācijas pilsonis uzņemoties līdzatbildību par notiekošo, palīdzību Ukrainas bēgļiem uzskatu par savu pienākumu," atklāja humorists. Viņš arī neizslēdza iespēju uzstāties Krievijā.

4. augustā Galkins viesosies Dzintaru koncertzālē, kā arī izsludināti papildkoncerti lielā pieprasījuma dēļ. 

Uz augšu