Rīgā noteikti satiksmes ierobežojumi festivāla "Positivus" dēļ

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Nedēļas nogalē Rīgā plānotā festivāla "Positivus" dēļ Lucavsalā jau no šodienas noteikti satiksmes ierobežojumi,  informēja Rīgas domē.

No šodienas plkst.9 līdz nākamās otrdienas, 19.jūlija, plkst.17 tiks slēgta transportlīdzekļu piekļūšana Lucavsalas laivu piestātnei.

No ceturtdienas, 14.jūlija, plkst.17 līdz svētdienas, 17.jūlija, plkst.3 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot operatīvos transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām SIA "Positivus" izsniegtām atļaujām, Lucavsalas ielā, Laivu ielā, Lucavsalā, posmā aiz tirdzniecības centra "K Senukai" transportlīdzekļu stāvlaukuma, kā arī ceļā uz mazdārziņu teritoriju, pretī tirdzniecības centra "K Senukai" transportlīdzekļu stāvlaukumam.

Tāpat no 14.jūlija plkst.17 līdz 17.jūlija plkst.3 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lucavsalas publiskajā autostāvvietā un Lucavsalas ielas posmā no Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Laivu ielai, informē vietvarā.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju nepieciešamības gadījumā ierobežošot, regulēšot vai slēgšot transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedrisko transportu, pasākuma norises vietā un tai piegulošajās ielās, tai skaitā uz Salu tilta, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī un nobrauktuvēs uz Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apli.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu