Didrihsone dēlam devusi neierastu vārdu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Apģērbu tirgotāja, skandalozā influencere Elīna Didrihsone divas nedēļas pēc dzemdībām publiski paziņojusi, kādu vārdu devusi savam pirmdzimtajam.

Didrihsone savos sociālajos tīklos paziņojusi, ka dēliņu sauc Džeisons. 

Influencere vietnē "Telegram" skaidro, ka pirms tam tika atlasīti arī tādi vārdu varianti kā Dominiks, Kendriks, Brendons un Džeremijs.

Jau ziņots, ka Didrihsone 12. jūlijā laida pasaulē pirmdzimto. Viņas dzemdībām sekoja līdzi vairāk nekā 30 tūkstoši cilvēku.

Elīnas Didrihsones vārds izskanējis vairākos skandālos, kas izraisīja plašu sabiedrības rezonansi. Viņa vairākkārt nonākusi gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC), gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) redzeslokā.

Didrihsone saņēmusi aizrādījumus arī par mirkļbirkas #reklāma nelietošanu sociālajā tīklā "Instagram", kurā aktīvi reklamē apģērbus. Ik pa laikam parādās arī citas sūdzības - piemēram, vairākas sievietes apgalvo, ka apģērba iegādes brīdī viņām lūgts maksāt skaidrā naudā un netiek izsniegts čeks. Sūdzības ir arī par preču atgriešanas sistēmu.

Didrihsone piedalījās arī Ainara Šlesera dibinātās politiskās partijas "Latvija pirmajā vietā" dibināšanā un uzstājās ar 29. kārtas numuru. Didrihsone ar vīru Nauri ir reliģiskās organizācijas "Prieka vēsts" locekļi un nereti redzami tās rīkotajos pasākumos.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu