Norīkoti papildu vilcieni festivāla “Summer Sound” apmeklētājiem

Sejas.lv
Norīkoti papildu vilcieni festivāla “Summer Sound” apmeklētājiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Zane Bitere / LETA

Festivāla “Summer Sound” apmeklētāju ērtībai AS “Pasažieru vilciens”  ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem.

Viens reiss ir virzienā no Rīgas uz Liepāju, otrs – atpakaļ. Piektdien, 29. jūlijā, plkst. 13.15 no Rīgas aties vilciens uz Liepāju. Atpakaļ uz Rīgu festivāla “Summer Sound” apmeklētājus aizvedīs īpaši norīkots vilciens svētdien, 31. jūlijā, kas no Liepājas izbrauks plkst. 12.10.

Vilcienu atiešanas laiki ir noteikti tā, lai pasažieri paspētu uz festivāla sākumu un pēc festivāla noslēguma tiem būtu ērta nokļūšana uz vilcienu. Tomēr, ja speciāli norīkotie vilcieni neatbilst plāniem vai iespējām, festivāla apmeklētāji ir aicināti uz Liepāju braukt arī ar ierastajiem Liepājas virziena vilcieniem, kas kursē katru piektdienu turp un svētdien atpakaļ: 29. jūlijā Rīga (18.25) – Liepāja (21.42) un 31. jūlijā Liepāja (17.30) – Rīga (20.43).

Festivāls “Summer Sound” Liepājas pludmalē notiks jau 10. reizi. Šogad no 29. – 30. jūlijam uz Summer Sound festivāla četrām dažādām skatuvēm kāps ne tikai tādas pasaules mūzikas zvaigznes kā Džons Ņūmens (John Newman) un Riton, kaimiņzemes "The Roop", Ukrainas "Go_A" un citas, bet arī pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde - "Musiqq", Gacho, ansis, "Jumprava", "Dagamba", "Astro'n'out", "Singapūras satīns", "Kreisais krasts", "Pienvedēja piedzīvojumi", Ralfs Eilands un daudzi citi. “Summer Sound” 2019. gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku. 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu