“Summer Sound” festivālu apmeklējis rekordliels klausītāju skaits

Sejas.lv
“Summer Sound” festivālu apmeklējis rekordliels klausītāju skaits
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Festivāls "Summer Sound"
Festivāls "Summer Sound" Foto: Foto: Lauris Vīksne

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā jau desmito reizi notika “Summer Sound” festivāls, kura bagātīgais apmeklētāju skaits viennozīmīgi ierindo festivālu starp nozīmīgākajiem muzikālajiem notikumiem reģionā. Pēc sākotnējā novērtējuma apmeklētāju skaits pārsniedza 40 000 abās dienās.

“Pēc sākotnējā novērtējuma apmeklētāju skaits pārsniedza 40 000 abās dienās, neskaitot bezmaksas apmeklējumu sestdienas priekšpusdienā.

Vai festivāls ir bijis ekonomiski izdevīgs, mēs varēsim pateikt tikai pēc kāda laika, kad tiks veikti visi aprēķini, bet jau tagad ir skaidrs, ka pat pie šāda apmeklējuma rezultāta tikai ar biļešu ieņēmumiem ir grūti nosegt to izmaksu pieaugumu, kas noticis šī gada laikā,” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

“Pēc divu gadu pandēmijas izraisītā pārtraukuma pasākumu sektorā esam vairāk nekā gandarīti par paveikto šā gada festivāla ietvaros.

Sirsnīgu paldies gribu teikt gan apmeklētājiem, kuri bija tik lielā skaitā un novērtēja piedāvāto, gan festivāla Summer Sound komandai par ieguldīto enerģiju un darbu. Tas dod motivāciju turpināt arī 2023. gadā!” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Festivāls Summer Sound šogad notika jau desmito reizi.

Divu dienu ietvaros uz Summer Sound četrām festivāla skatuvēm bija iespēja vērot gan krāšņus un enerģiskus, gan emocionālus priekšnesumus no pašmāju un pasaules zvaigznēm - John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Citi Zēni, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Edavārdi un daudziem citiem.

Tāpat festivāla teritorijā darbojās Brīvdabas kino un Karuseļi, pirmo reizi festivālā darbojās - Klubs ++.

Īpaši padomāts bija arī par bērniem, kuriem līdz 10 (ieskaitot) gadu vecumam ieeja festivālā bija bez maksas. Festivāla teritorijā darbojās Bērnu zona ar atraktīvām nodarbēm un lieliskiem pieskatītājiem.

Festivālam varēja iesildīties jau 27. un 28. jūlijā, kad Juliannas pagalmā Liepājā notika bezmaksas ieskaņas koncerti.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu