Ko skatīsimies TV rudenī? Ar jautru ballīti atklāta "Tet" jaunā sezona

Sejas.lv
Ko skatīsimies TV rudenī? Ar jautru ballīti atklāta "Tet" jaunā sezona
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

3. augustā ar līksmu ballīti tika atklāta "Tet" rudens sezona, iepazīstinot klātesošos ar karstākajiem satura jaunumiem.

“Šoruden pie skatītājiem nonāks vairāk nekā 20 oriģinālraidījumi, šovi, seriāli un Latvijā veidotas filmas, kur katrs atradīs sev interesējošo tēmu un sastaptie filmu un seriālu tēli, kā arī šovu un raidījumu personības iedvesmos dzīves pārmaiņām. Katru gadu paplašinām Latvijā veidotā satura piedāvājumu, un ar prieku redzam, ka mums Latvijā ir radošas personības ar idejām ārpus ierastajiem rāmjiem un degsmes pilnām acīm skatītājus saviļņot, iepriecināt, sasmīdināt, aizraut un aizvest sev līdzi piedzīvojumos un jaunos atklājumos,” saka "Tet TV" un izklaides pakalpojumu daļas direktore Inga Alika Stroda.

Pie skatītājiem atgriežas “Caur ērkšķiem uz…”

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” fani var līksmot, jo pēc gadu ilga pārtraukuma tas atgriežas pie skatītājiem, solot pārsteidzošus un pat šokējušus notikumus. 10 dzīves nesaudzētas dāmas uzsāks ceļu pretim jaunai dzīvei, izaicinot sevi, atbalstot viena otru un iedvesmojoties no ekspertiem, viņas teju burtiski ies cauri “ērkšķiem.” 

Šova jaunā sezona sāksies cietumā,

ļaujot dalībniecēm uz savas ādas izjust, cik tālu iespējams grimt, savu dzīvi atstājot pašplūsmā un mudinot aizdomāties – cik daudz patiesībā ir katra paša rokās. “Caur ērkšķiem uz…” jaunā sezona no 15. septembra.

Kas jauns šovu zvaigžņu dzīvēs?

Ar skaļiem notikumiem atgriežas iemīļotie šovi “Slavenības. Bez filtra”, un “Ģimene burkā” priecēs jau no 8. augusta. Līdzās plaši apspriesto šova zvaigžņu – Olgas Kambalas, Magones Šutovienes un Andra Kiviča privātās dzīves peripetijām “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona pavērs durvis uz sabiedrības krējuma karstākajām ballītēm.

Šovam pievienojas ballīšu medniece – trakulīgā deju horeogrāfe Baiba Klints.

Arī “Ģimene burkā” līdzās četru bērnu māmiņai Agritai Bindrei-Blumenauai un Uģim Kuģim savu ģimenes dzīvi izrādīs sociālajos tīklos populārie “tiktokeri” – Bušu ģimene no Rīgas.

Pārmaiņas gaida arī kanāla šova “Pasaki to skaļi” skatītājus – jaunajā sezonā paldies vārdiem iedvesmos un kopā ar iemīļoto TV personību Elīnu Fīrmani sirsnīgus dzīves stāstus uzklausīs jauns vadītājs – atraktīvais un allaž smaidīgais Roberto Meloni. Viņš raidījuma vadītāja krēslā sēdīsies Laura Reinika vietā, kurš uz laiku būs devies izglītoties uz Kolumbiju.

Aktuālas tēmas un skaļi viedokļi

Oktobrī aktuālo seksa industrijas tēmu aktualizēs iepriekšējā sezonā aizsāktā dokumentāli izglītojošā seriāla “Nelegālais trips” turpinājums, kas šoreiz izzinās visu par seksa industrijas aizkulisēm. Atklātas intervijas un ekspertu komentāri pētīs mūsdienu seksa popkultūru un to, kādas sekas var rasties, nepārdomāti daloties ar pikantām bildēm.

Attiecību līkločus aktualizēs Jaunā Rīgas teātra (JRT) režisora Toma Harjo un vēl piecu JRT jauno aktieru kursa studentu veidotā īsmetrāžas spēlfilma “Sēklis”. Tā stāsta par savstarpēji nepazīstamiem pāriem, kuri katrs savu iemeslu vadīti nonāk Pāvilostā, lai risinātu sadzīviskus jautājumus, kas nemanot rada emocionālas pārmaiņas viņu starpā.

Bērnu labākajam draugam Ričijam Rū savs pasaku raidījums

Plašajam bērnu satura klāstam pievienosies šobrīd jau tik iemīļotais lācēns Ričijs Rū. Kopā ar Lauri Reiniku un Rūtu Reiniku viņš pašus mazākos priecēs ar “Ričija Rū pasakām” – 12 sirsnīgiem, pamācošiem stāstiņiem, kurus papildinās skanīgās dziesmas par draudzību, drosmi, prieku, mīlestību pret dabu un savējiem.

Bestselleri pārtop seriālos – “Anna no Zaļkalniem” un “Tarakāni tavā galvā”

Ar Toma Auniņa, Ditas Lūriņas, Andra Keiša, Dārtas Danevičas, Imanta Strada, Kristīnes Nevarauskas, Egona Dombrovska un citu iemīļotu aktieru piedalīšanos septembra nogalē

pie skatītājiem nonāks Andreja Ēķa veidotais seriāls "Tarakāni tavā galvā".

Tā centrā ir psihoterapeits Roberts, kurš, uzklausot dažādu klientu dzīves stāstus, vienlaikus cenšas tik galā ar savu samezgloto dzīvi. Kā tikt galā ar traucējošiem “tarakāniem” citu galvās un iespējami saudzīgi ar tiem iepazīstināt pašus to “saimniekus?” Savukārt klasiskās literatūras “Anna no "Zaļajiem jumtiem"” ekranizāciju seriālā “Anna no Zaļkalniem” varēs lūkot oktobrī. Tas vēsta par piecdesmitgadīgo Mariju, kuru atveido Rēzija Kalniņa un kuras dzīvi ar kājām gaisā sagriež Marijas Kuļikovskajas atveidotā spurainā audžumeita Anna. Rudmatainajai meitenei, kura nemitīgi iekuļas dažādās nepatikšanās, izdodas atvērt Marijas sirdi un izveidot saikni ar sevī dziļi apslēpto bērnu, no kā viņa līdz šim tik ļoti baidījusies.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu