Rebelas Vilsones latviešu draudzene iepozē ar slavenu Holivudas aktieri

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Austrāliešu aktrise Rebela Vilsone, kura šovasar paziņoja par attiecībām ar latviešu dizaineri Ramonu Agrumu, visas vasaras garumā bauda laiku kopā ar viņu dažādās pasaules vietās. Pateicoties attiecībām ar slaveno aktrisi, Agruma iepazinusies arī ar citām Holivudas slavenībām. 

Latviešu dizainere Ramona Agruma vietnē "Instagram" publiskojusi jaunu foto, kur redzama kopā ar savu mīļoto sievieti un slaveno aktieri, komiķi, scenāristu un kinorežisoru Benu Stilleru.

Pie publiskotā foto Ramona pievienojusi arī tekstu: "Man ir jauns mīļākais šovs - "Severance"." 

Šādu pašu foto publiskojusi arī Vilsone, apsveicot Stilleru ar "Severance" otro sezonu.

"Severance" ir amerikāņu zinātniskās fantastikas psiholoģiskā trillera televīzijas seriāls, un Bens Stillers ir šī seriāla režisors un izpildproducents. 

Jau ziņots, ka šā gada 10. jūnijā Vilsone paziņoja, ka ir attiecībās ar modes dizaineri Ramonu Agrumu. Abas kopā ceļo, bauda dzīvi un sociālajos tīklos regulāri atrāda kopā pavadīto laiku.

Rebelu un Ramonu iepazīstināja kopīgi draugi, un starp viņām teju nekavējoties uzplauka romantiskas jūtas.

"Vilsone un Agruma ļoti ātri sadraudzējās. Vilsones māte, kura dzīvo Sidnejā, nesen aizlidoja uz Losandželosu, lai satiktos ar meitas draudzeni. Dāmas apspriedušas ģimenes veidošanu un pat kāzas," atklāja sievietēm pietuvināta persona.

Vilsones mīļotā sieviete dzīvo Losandželosā un ir apģērbu zīmola "Lemon Ve Limon" radītāja, kā arī juvelierizstrādājumu un pulksteņu zīmola "Bee Goddess" vēstnese. Viņas tēvs ir uzņēmējs un latviešu politiķis Armands Agrums.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu