Dienesta romāns pārauga dienesta stāvoklī: Shipsea par attiecībām ar mīļoto Zani

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Mūziķis Shipsea (Jānis Šipkēvics), viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", atklāja savu un sievas Zanes iemīlēšanās stāstu. Viņš to dēvē par dienesta romānu, kas pārauga "dienesta stāvoklī".

Mūziķim Shipsea šogad iznāca arī populārs hits "Dienesta romāns". Un šīs dziesmas sižets ir balstīts uz patiesiem notikumiem. Viņš tajā atspoguļo savu pieredzi. "Aizdomīgi daudz cilvēku saka, ka šī dziesma ir par viņiem. Es šeit nerunāju par neforšo "dienesta stāvokli", bet es runāju par to, ka, darot kopā lietas, tu saproti, cik viegli kopā diviem cilvēkiem sanāk risināt uzdevumus."

Raidījumā izskanēja jautājums, vai viņš atceras brīdi, kad, skatoties uz Zani, sapratis, ka viņa iekritusi sirdī, viņš atbild: "Viņas balss man atgādina kaut ko tik patīkamu un, tinot šo bildi atpakaļ, atceros to patīkamo sajūtu, ka viņa ir telpā, es jūtos labi, es jūtos mierīgāks."

"Man šķiet, ka tas, kas mums ir palīdzējis noturēt labu mikroklimatu, ir tas, ka tu vienmēr paturi prātā, ka tas otrs cilvēks vienmēr grib, lai tev ir labāk. Man liekas, ka tas ir eliksīrs, kas sadziedē jebko." 

Jānis stāsta, ko vīrietim ir svarīgi saņemt no sievietes: ""Iepūst" ausī spēciņu dienai vai pateikt, ka tev viss izdosies. Likt sajust, ka taviem lēmumiem uzticas."

Mūziķis teic, ka mājās jūtas cienīts un novērtēts. 

Jānis un Zane kopā ir sešus gadus un nepilnus piecus gadus sievas un vīra statusā. Pārim ir divi kopīgi bērni.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu