VIDEO ⟩ Atskaties uz šīs vasaras karstāko notikumu - “Summer Sound” mūzikas festivālu

Sejas.lv
Atskaties uz šīs vasaras karstāko notikumu - “Summer Sound” mūzikas festivālu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Atskats uz šīs vasaras mūzikas festivālu "Summer Sound"
Atskats uz šīs vasaras mūzikas festivālu "Summer Sound" Foto: Foto: Lauris Vīksne

Jūlija izskaņā Liepājas pludmalē norisinājās nu jau desmitais “Summer Sound” festivāls, kas šogad pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja vairāk nekā 40 tūkstoši cilvēku. Tuvojoties festivālu sezonas izskaņai, piedāvājam “Summer sound 2022” atskata video.

Desmit gadu laikā „Summer Sound” festivāla komanda ir spējusi apliecināt, ka mūsu reģionā ir pietiekami daudz mūzikas un labas atpūtas baudītāju, kuri izvēlas festivālu kā savu centrālo vasaras notikumu.

Tas rada motivāciju un izaugsmi arīdzan pašmāju māksliniekiem, kuri spēj nodrošināt pasaules praksei līdzvērtīgus skatuviskos priekšnesumus, kā arī gūt augstu novērtējumu no starptautiskajiem mūziķiem.

Šajā gadā festivāls pulcēja līdz šim lielāko apmeklētāju skaitu, kļūstot par lielāko pludmales festivālu Baltijas valstīs.

“Festivāla “Summer Sound” pozitīvo atmosfēru rada ne tikai norises vieta un teritorijas izkārtojums, vissvarīgākais ir cilvēki - tie, kuri gan atgriežas, gan apmeklē festivālu pirmo reizi; cilvēki, kuri uzstājas uz Summer Sound skatuvēm, ļaujot festivāla viesiem baudīt savus vislabākos priekšnesumus; cilvēki, kuri atbalsta festivālu un cilvēku komanda, kuru entuziastiskais darbs ļāvis tik īsā laika periodā sagatavot šāda mēroga pasākumu.

Paldies jums visiem par to!” stāsta festivāla “Summer Sound” organizators Uldis Pabērzis.

“Lai gan šī gada festivāls ir nu pat izskanējis, paralēli mēs jau esam sākuši darbu pie “Summer Sound 2023”, domājot par mākslinieku programmas kompozīciju, teritorijas plānojumu un visu, ko mūsu līdzšinējā pieredze ļautu uzlabot. Pamatvērtības paliks nemainīgas - mūzikas žanru dažādība, aktivitātes gan parkā, gan pludmalē, plaša telšu pilsētiņa un dejas līdz rīta gaismai.”

Šogad uz četrām festivāla skatuvēm varēja vērot vairāk nekā 50 muzikālos priekšnesumus no pašmāju un pasaules zvaigznēm,

tajā skaitā John Newman un Riton, The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Carnival Youth, Rolands Če, Pursax, Rīgas Modes un daudziem, daudziem citiem.

Festivāls “Summer Sound 2023” notiks 4. un 5. augustā, tā vieta paliks nemainīga - skaistā Liepājas pludmale. Šobrīd pieejamas “Blind sales” biļetes par īpaši izdevīgu sākuma cenu - 45 eur divu dienu ieejas biļete un 145 eur divu dienu VIP biļete.

Biļetes pieejamas: summersound.lv un bilesuserviss.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu