Britnija Spīrsa publisko retus kadrus ar atsvešinātajiem dēliem

Sejas.lv
Britnija Spīrsa publisko retus kadrus ar atsvešinātajiem dēliem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram/britneyspears

Amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa sociālajos tīklos apsveikusi savus dēlus dzimšanas dienā.

Spīrsa dalījās ar fotogrāfijām, kur redzami viņas nu jau pieaugušie dēli Šons Prestons un Džeidens Džeimss. "Daudz laimes dzimšanas dienā! Mīlu jūs! Šīs bildes ir no pagājušā gada," pie kadriem raksta Spīrsa.

Iepriekš Spīrsas bijušais vīrs un bērnu tēvs Kevins Federlains publiski izteicās par ģimenes savstarpējām attiecībām un to, ka dēli jau vairākus mēnešus nav satikuši savu mammu.

Federlains intervijā izdevumam "Daily Mail" atklāja, ka viņa un Spīrsas dēli, 17 gadus vecais Šons un sešpadsmitgadīgais Džeidens, paši izvēlējušies netikties ar mammu. "Puiši ir nolēmuši ar viņu netikties. Ir pagājuši pāris mēneši, kopš viņi pēdējo reizi redzējās. Viņi arī pieņēma lēmumu nepiedalīties viņas kāzās," atklāja Federlains.

Spīrsas bijušais vīrs neslēpa, ka lielu lomu dēlu izvēlē spēlē sociālie tīkli un Spīrsas aktivitātes tajos. Kā zināms, Spīrsa regulāri dalās ar kailfoto.

"Ir grūti noskatīties uz to visu un to izdzīvot. Šī ir grūtākā lieta, ar ko man nācies saskarties," tā Federlains.

Spīrsa drīz vien reaģēja uz bijušā vīra izteikumiem, vietnē "Instagram" publiskojot savu versiju. "Man skumji dzirdēt, ka bijušais vīrs apspriež manas un dēlu attiecības. Kā mēs zinām, audzināt pusaugu zēnus nekad nav viegli. Mani satrauc fakts, ka iemesls ir mans "Instagram". Tas notika vēl pirms "Instagram"... Es viņiem devu visu. Viss, kas man ir sakāms, - sāpīgi."

Tāpat Spīrsa saviem sekotājiem atgādināja, ka viņa daudzus gadus bija sava tēva aizbildniecībā. "Mani kontrolēja un uzraudzīja teju 15 gadus. Man vajadzētu darīt daudz vairāk, nekā tikai dauzīties pa pludmali kailai kā mazam bērnam."

Kā zināms, Spīrsa trešo reizi apprecējās šā gada jūnijā. Viņas vīrs ir 28 gadus vecais aktieris Sems Asgarijs, ar kuru viņu vieno romantiskas attiecības kopš 2016. gada.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu