Es teiktu, nekas jauns, jo šīs problēmas ir bijušas paaudžu paaudzēs, tikai mūsdienās mēs atļaujamies par to runāt un biežāk meklēt palīdzību.
Loģiski, jo “eiropeiskāka” valsts paliek, jo vairāk iespējas sameklēt speciālistu šai sakarā - psihologs, psihoterapeits, psihiatrs, taču arī ar to nereti ir sarežģīti, jo dažkārt labu speciālistu trūkst šai jomā.
Tai pat laikā kādreiz tā nebija, tāpēc esmu novērojusi, ka viena liela daļa iepriekšējās paaudzes nemaz netic terapijai, un, ja tas ir jaunieša vecāks, kas netic terapijai, tad jaunietis ir neizprasts – sprostā.
Jaunieši meklēs veidus, lai par to nedomātu, aizbēgtu, nereti tās ir apreibinošas vielas.
Taču patvērums var būt arī kas pozitīvs, piemēram, mākslās kā mūzikā. Laikam varētu teikt, ka es mēģinu sniegt kaut kādu atgādinājumu par to caur savu mūziku…
Ja būtu iespēja uzstāties kopā ar kādu pasaules līmeņa mūziķi, kurš/kura tā būtu?
Šis laikam ir viens no sarežģītākajiem jautājumiem man, jo es klausos ārkārtīgi daudzus mūzikas žanrus, un man no katra ir vairāki favorīti.
Kad biju uz skatuves ar Lady Gaga, Mežaparkā 2012. gadā, uzreiz sapratu, ka speršu kāju mūzikā…laikam jau viņa, protams, tas, kā viņa ne tikai dzied, bet arī pasniedz sevi uz skatuves, ir kaut kas prātam neaptverams.
Uzskatu, ka uz skatuves jāizskatās kā māksliniekam, lai ir interesanti skatīties. Bet tā – vēl noteikti ar Depeche Mode, Grimes, Tyler The Creator, Deftones, Frank Ocean, Chromatics.