Roberto Meloni ceļojumu šovs sākas ar pamatīgu stresu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Ceļojumu šovs “Četri uz koferiem” dodas uz saulaino un noslēpumaino Krētas salu. Saskaņā ar noteikumiem iepriekšēja brauciena uzvarētājam - dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam piebiedrojas TV personība Roberto Meloni, dziedātajā Dženija Meja (Jenny May) un modele, influencere Diāna Kubasova.

Kompānija jautra un piedzīvojumi garantēti. Pirmajā dienā par grupas izklaidi atbildību uzņemas temperamentīgais itālis Roberto – viņš visus nolēmis pārsteigt Krētas galvaspilsētā. Vai tur ir ko apskatīt un vai pārējiem šķitīs interesanti pavadīt vairākas stundas muzejā? Neiztikt arī bez adrenalīna pilniem notikumiem – Roberto pamanās nozaudēt savu pasi un tās meklēšanā pavada satraukumiem pilnus brīžus.

Tālāk grupas vadību pārņem dziedātāja Dženija Meja. Viņa ne vien aizved četrotni uz populārāko brokastu vietu pilsētā, bet turpat galvenajā laukumā – ielu muzikantu pavadībā – sarīko īstas dejas. Kurš ar ko būs pārī un ko par letiņu izklaidēm teiks vietējie? Četrotne dodas uz vienu no skaistākajām salas pilsētiņām Retimno, kur bauda ekskluzīvas pusdienas. Cik tās maksās, to labāk nezināt… Tālākos notikumus nedaudz pabojā laikapstākļi - dienas otrajā pusē Krētā sākas īsta vētra. Vai tas iztraucēs ceļotāju plānus?

Zilas pludmales un skaistas bildes tajās - tas noteikti ir influenceres Diānas Kubasovas dienas kārtībā, taču vai pārējiem arī šķiet, ka tieši to viņi vēlas redzēt Krētā? Īpaši saskumis par to, ka kārdinošo pludmaļu apmeklēšana aprobežojas vien ar bildēšanos, ir Nikolajs Puzikovs, kurš visa ceļojuma laikā tā arī vēl nav paspējis nopeldēties jūrā.

Diāna, šķiet, nemaz neņem vērā Nikolaja vēlmes un visus aizved arī uz kādu noslēpumainu klosteri, kurā mūku galvaskausi tiek glabāti skapjos un tos iespējams apskatīt ikvienam klostera apmeklētājam. Vakara noslēgums ir pavisam ekskluzīvs – ekskursija un vakariņas ar vīna degustāciju īstā grieķu vīndarītavā. Un tas viss maksā 600 eiro, kas noteikti nav pa kabatai šai ceļotāju grupiņai. Savukārt dienas uzdevumā četrotnei ir jāizveido videoklips Nikolaja Puzikova dziesmai “Dievs tevi mīl”… Viņi ar šo uzdevumu galā tiks, taču kāds būs rezultāts? 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu