"Kāda starpība, ko citi padomās?"

21. gadsimta slavenības: tiktokeri. Intervija ar @baigiraiti
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Īsi, smieklīgi video, kur kā jauni, tā veci dejo vai dzied līdzi populāru dziesmu melodijām, dalās ar receptēm vai jebkādā citādā veidā izklaidē un sajūsmina tūkstošiem, pat miljoniem cilvēku pasaulē. Sociālā vietne "Tik Tok" iet savu uzvaras gājienu arī Latvijā, tāpēc TVNET sāk jaunu rubriku, aicinot uz sarunu pašmāju "Tik Tok" satura veidotājus. Izklaide vai smags darbs? Jautrība vai risks izdegt? Kā arī, vai ar to iespējams nopelnīt? Par to visu "21. gadsimta slavenības: tiktokeri".

Trešais viesis jaunajā rubrikā "21. gadsimta slavenības: tiktokeri" ir Raitis Bērziņš, kurš vietnē "Tik Tok" zināms kā @baigiraiti.

Raitim ir vairāk nekā 32 tūkstoši sekotāju, un viņa publiskotie video pusotra gada laikā kopumā saņēmuši 1 miljonu "patīk".

Ideja par satura veidošanu radās pirms četriem gadiem, taču tolaik Raitis nobijies. "Zini kā, tāds latvieša "a ko citi padomās?"." saka Raitis, kurš atzīst, ka šobrīd nožēlo, ka nesāka ātrāk. Viņa sapnis ir patiešām noticēt sev un turpināt iepriecināt citus. 

Intervijā Raitis skaidro, kā nopelnīt ar "Tik Tok" un kāpēc viņš rada saturu tikai latviešu valodā.

Savukārt izaicinājuma video meklē TVNET "TikTok" kontā.

Noskaties arī pirmo epizodi ar "Tik Tok" satura veidotāju Ralfu Kārkliņu jeb @raalfsk un otro epizodi ar Justīni Martinsoni jeb @jushkapadrushka.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu