Zināma šā gada labdarības maratona "Dod pieci!" tēma

LETA
"Dod pieci!"
"Dod pieci!" Foto: Andrejs Strokins

Ikgadējo Latvijas Radio organizēto labdarības maratonu "Dod pieci!" šogad veltīs ukraiņu bēgļu bērniem, atklāj Latvijas Radio Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pālēna.

Labdarības maratona laikā saziedotie līdzekļi caur "Ziedot.lv" nonāks Ārkārtas palīdzības fondā, lai sniegtu tiešu palīdzību bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai - skolas piederumu un datoru iegādei, veselības uzlabošanai un psiholoģiskajam atbalstam, ziemas apaviem, apģērbam un citām akūtām lietām.

"Dod pieci!" notiks no 16. līdz 22. decembrim, nedēļas garumā raidot no īpašas stikla studijas pilsētvidē, Doma laukumā.

Vienlaikus Pālēna pauda, ka Latvijas Radio nākamo mēnešu laikā īpaši pievērsīsies šī gada labdarības maratona "Dod pieci!" tēmai gan izpētot valsts atbalsta sistēmu Ukrainas bēgļiem Latvijā, gan identificējot iespējamos trūkumus un rosinot pārmaiņas, lai bēgļiem Latvijā būtu iespējama cieņpilna dzīve

Tēmu pētīs un stāstus veidos arī Latvijas Televīzijas Ziņu dienests. Maratona norises laikā Latvijas Televīzijā ik dienu būs skatāmas translācijas no stikla studijas, ikvienam būs iespēja tiešraidē sekot līdzi arī "Dod pieci!" atklāšanai un noslēgumam.

Labdarības maratons "Dod pieci!" notiek devīto gadu. "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio ciešā sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu "LSM.lv" un "Ziedot.lv".

Labdarības maratons "Dod pieci!" ir daļa no starptautiska projekta "Serious Request", kurā dažādās Eiropas valstīs radiodīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai labdarības maratona izraudzītai grupai vai sabiedriski nozīmīgai tēmai.

Nepalaid garām!

Uz augšu