Populārā influencere Stužuka izpļāpājas par gaidāmā bērniņa dzimumu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Latvijā dzīvojošā ukraiņu influencere Sofija Stužuka, sarīkojot tiešraidi "Instagram", netīšām izpļāpājās gan par gaidāmā bērna dzimumu, gan kāzu plāniem, gan arī atklāja mīļotā vīrieša Antona uzvārdu.

Pavisam nesen kļuva zināms, ka Stužuka ir bērniņa gaidībās un romantiskajā Parīzē saņēma bildinājumu no mīļotā latvieša Antona.

Stužuka "Instagram" tiešraides laikā izteica vēlmi pēc kāzām pāriet vīra uzvārdā. Netīšām viņa atklāja līgavaiņa Antona uzvārdu - Levdanskis.

"Anton, vai tu man dosi savu uzvārdu?" Viņa jautāja Antonam, kurš tajā brīdī atradās aizkulisēs. Kā izrādījās, pāris šo jautājumu vēl nav apsprieduši.

Sarunā ar sekotājiem Stužuka uzsvēra, ka Antons ir latvietis, viņa vecāki zina krievu valodu, bet savā starpā runā latviešu valodā. Pēc Sofijas teiktā, viņai ir labas attiecības ar līgavaiņa vecākiem.

Stužuka runāja arī par grūtniecību un to, vai rīkos dzimuma noteikšanas ballīti, tomēr pastāstīja, ka Antons esot nepacietīgs, jau zinot bērna dzimumu.

Atklājās, ka pārim būs meitenīte.

Sofijas mamma priecājoties, ka viņai būs vēl viena mazmeita. Sekotāji pamanīja, ka blogere nemaz neprot glabāt noslēpumus, jo par bērna dzimumu viņa izpļāpājusies nejauši.

Tiešraides laikā viņa runāja arī par dzīvi Latvijā: "Te vismaz ir droši... Latvija dod kaut kādas iespējas." Viņa atklāja, ka tomēr nav zināms, vai ģimene uz dzīvi apmetīsies Latvijā. 

Latviešu valodu, pēc Stužukas teiktā, ir ļoti grūti apgūt: "Tā nelīdzinās nevienai citai valodai. Ir grūti. Pavisam cita teikumu konstrukcija."

Sekotāji interesējās arī par to, kad gaidāmas kāzas. Viņa atklāja, ka tās rīkos pēc bērniņa piedzimšanas un tad, kad tiks sakārtoti visi dokumenti un atrisināsies dzīvesvietas jautājums. Tāpat Stužuka atzina, ka vēlas sakārtot savu ķermeni pēc dzemdībām. 

Atgādinām, ka šī būs Stužukas otrā laulība. 2020. gada oktobrī no koronavīrusa infekcijas izraisītajām komplikācijām mira viņas vīrs - fitnesa entuziasts un viņas trīs bērnu tēvs Dmitrijs Stužuks. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu