FOTO ⟩ Grupa “Podruga” ievilina izaicinošā sekstāzē

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tikai uz vienu vakaru Vagonu ielas namā noritēja audiovizuāla performance ar sekstātisku noskaņu pašmāju grupas “Podruga” albuma atklāšanā. Kā īpašie viesi pasākumā piedalījās komponists Andrejs Gradinārovs, bet pēc tam vakaru turpināja dīdžeji.

“Podruga” ir alternatīvā popa grupa, kuras skanējumā var saklausīt spēlēšanos ar deviņdesmito gadu elektroniskās mūzikas noskaņu, sci-fi filmu skaņu celiņiem, kā arī koķetēšanu ar post-punk žanra elementiem.

Grupas sastāvā ir Alise Stefanoviča (vokāls, taustiņinstrumenti, flauta), Ričards Dauksts (ģitāra, taustiņinstrumenti), Jana Petkus (basģitāra) un Kārlis Lazdovskis (bungas).

Grupa darbību sākusi 2016. gadā.

Līdz šim ir izdoti pieci singli un Polijas radio stacijas Radio Centrum augstu novērtētais minialbums „YPA!”, nospēlēti koncerti Baltijā. Šobrīd "Podruga" gatavojas izlaist savu debijas studijas albumu “Sextasy”.

“Sextasy” ir emocionāli piesātināts stāsts, kas ved no meklēšanās līdz mazajai nāvei. Albumā savijas 90. gadu elektronikas, franču sensualitātes, smagās mūzikas un grūvīgu ritmu elementi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu