"Ērkšķos" kārtējās lamas un izbalsošana

Sejas.lv
"Ērkšķos" kārtējās lamas un izbalsošana
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Caur ērkšķiem uz..." piektās sezonas atklāšana
"Caur ērkšķiem uz..." piektās sezonas atklāšana Foto: Oskars Lūsis/TVNET

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” jaunākā sērija nesus līdzi jaunus pārsteigumus – dāmas pametušas Bruknas muižu un devušās ceļā, piestājot Līvānos, gleznainā viesu namā Daugavas krastā. Tur tuvību ar dabu apliecina ne tikai pieticīgie dzīves apstākļi, sausās labierīcības un aukstā duša, bet arī gaidāma sazemēšanās ar savu iekšējo "es" un zemes enerģijām. Tiesa, ne visām dāmām latviskās tradīcijas iet pie sirds - saullēkta baudīšana, kuras laikā vākta maģiskā rīta rasa nepieredzēti agrā un pēc dažu domām utopiskā aktivitātē, raisa vēl nedzirdētus epitetus.

Dāmu kurnēšana nepaliek bez sekām un uz izbalsošanas strīpas jau atkal Bukums norāj par nekorekto uzvedību. “Tas ir bezjēdzīgi. Jau atkal pirmais, ko no rīta dzirdu, ir jūsu lamuvārdi. Man ir retorisks jautājums – ja diena vēl nav sākusies un jūs pasūtāt pasauli di**t, ko pasaule jums atbildēs?! Zinu, ka jūs besī noteikumi, attīrīšanās, saskaņa un harmonija, bet, lūdzu, skatieties uz lietām plašāk.

Guļot, dusmojoties, ārdoties nekas nemainīsies.

Uz burvju paklāja neatlidos onkulītis ar burvju nūjiņu. Jums pašām ir jācenšas, jāmainās un jāatveras. Neviens nepadomās sliktu par jums, ja paliksiet vienkāršākas, jo šāda komunikācija ar pasauli nav pareiza,” savā uzrunā jau atkal trāpīgi skarbs ir “Caur ērkšķiem uz…” vadītājs Jānis Bukums.

Aicinot dalībnieces pašas izteikt viedokli par to, kurai kolēģei būtu projekts jāpamet, teju vienbalsīgi tika nosaukts Lilitas vārds - gan sadzīvisko konfliktu dēļ, gan pārmetot nespēju iekļauties kolektīvā un to, ka viņa jau šobrīd no projekta sev esot paņēmusi visu, ko var.

Apkopojot ekspertu vērtējumu, kļūst skaidrs, ka “Ērkšķus” patiesi jāpamet trauslajai Lilitai, kura cer, ka viņas dzīvesstāsts palīdzēs mainīt sistēmu. “Tu esi malacis, tu tiešām ļoti labi komunicē, bet runā, lūdzu, mazlietiņ skaļāk un nesarežģī vienkāršas lietas. Tu esi talantīga, skaista, mērķtiecīga un gudra. Tu tiešām esi nogājusi lielu ceļa posmu un izdarījusi secinājumus. Paņem no projekta to, kas tev ir vajadzīgs,” Lilitai vēlēja Bukums.

Tikmēr pati Lilita, pametot “Ērkšķus”, atklāti sacīja: “Es daudz ko esmu sapratusi, man patiesi vajadzēja projektu, lai visu saliktu pa plauktiņiem. Es neturu ļaunu prātu uz jums un vienīgais, ko novēlu, - izejiet no intrigām! Mans ceļš ved tālāk.”

"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Lilita
"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Lilita Foto: Gatis Gierts/ Publicitātes
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu