Olga Kambala piedzīvo vilšanos kāzu afterītī

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Olga un Kaspars Kambalas oktobra izskaņā košā ballītē viens otram teica jāvārdu jau otro reizi. Nu klajā nākuši kadri no kāzu afterīša. 

Kā liecina šova jaunākā sērija, Olgas un Kaspara Kambalu kāzu afterītī valdīja līksmība - dziesmas, dejas un muzikāli priekšnesumi. Ballītē gan bija paredzēta arī Verkas Serdjučkas uzstāšanās, taču zvaigzne tomēr neieradās, tāpat kā Kambalu draugs, kurš Serdjučkas priekšnesumu bija solījis dāvanā. Tā vietā viesus priecēja repera Morgernšterna parodijas priekšnesums, par ko Olgai ir savs viedoklis, un ne tas pozitīvākais.

Foto: Ekrānuzņēmums no "Slavenības. Bez Filtra"

"Cilvēks ar lelles galvu. Mans tusiņa murgs. Nekad dzīvē sev neaicinātu. Es ļoti bieži redzu šādas reklāmas soctīklos un pie sevis nodomāju - nemūžam! Un te pēkšņi Morgernšterna galva ierodas manās kāzās," emocijās dalās Olga.

Tomēr Olgu šajā vakarā sajūsmināja "Led Dance Show" dejotāju priekšnesumi, kurus viņa īpaši gaidījusi. 

Foto: Ekrānuzņēmums no "Slavenības. Bez Filtra"

Atgādinām, ka Kambalas gredzenus mija pirms gada, kovidlaikā, kad vērienīgas svinības nebija iespējamas, tāpēc laulību ceremonija notika intīmā divvientulībā - Jūrmalas dzimtsarakstu nodaļā. Tas bija iemesls tam, kāpēc Kambalas nolēma 28. oktobrī vēlreiz viens otram teikt jāvārdu dieva un draugu priekšā.

Foto: Kambalu šikās kāzas

Olga ar Kasparu Kambalu romantiskas attiecības sāka 2020. gadā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu