Sarkšana un ķiķināšana: "Ērkšķu" dāmas mulst lekcijā par sievietes intīmāko ķermeņa daļu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Skandalozā projekta "Caur ērkšķiem uz..." jaunākajā sērijā pie dalībniecēm viesojas baudas eksperte Ieva Sīmane. Tiesa, viņa tiek uzņemta divējādi. 

Baudas ekspertes Ievas Sīmanes viesošanās “Ērkšķos” tiek uzņemta ar sajūsmu, mulsu ķiķināšanu un visbeidzot paziņojumu, ka dažai labai dāmai seksuālā pieredze ir tik liela, ka lekcijā dzirdētais nav absolūti nekas jauns.

“Jūs gribat pateikt, ka es nemāku nodarboties ar seksu?!" pirms nodarbības retoriski vaicā viena no dalībniecēm – Ieva.

Kamēr kolorītā Gunita lekcijas vidū skaidri un gaiši paziņo, ka pilnīgi neko jaunu nav uzzinājusi: “Visu jau esmu apguvusi dzīves skolā. Cik man tie vīrieši nav bijuši! Nu kāpēc lai es neko nezinātu? Galīgi garām tā tēma bija. Garlaicīgi, un man nāca miegs.” 

Tikmēr Madara, kura sākotnēji ir skeptiska pret nodarbību un mulsi ķiķina, pēc tās atzīst, ka uzzinājusi daudz jauna: “Pirmais, ko darīju, - ņirdzu, bet tad uzzināju daudz vērtīgu lietu.”

Lai arī īstu smieklu vētru raisa Ievas Sīmanes “kolēģe” – gumijas vagīna Oksana, kuru eksperte kā uzskates līdzekli izmanto savās lekcijās, viņa atzīst, ka “Ērkšķu” dāmas cītīgi sekojušas līdzi stāstījumam, bijušas ieinteresētas un ieklausījušās aicinājumā katrai sievietei iepazīt savu ķermeni.

Vairāk uzzini 1188.lv!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu