Izbēdzis cietumnieks par Ziemassvētku vecīti un citi joki! Sagaidot Aigara Graubas ģimenes filmu lielajos ekrānos

Sejas.lv
Izbēdzis cietumnieks par Ziemassvētku vecīti un citi joki! Sagaidot Aigara Graubas ģimenes filmu lielajos ekrānos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jautrā Ziemassvētku piedzīvojumu filma visai ģimenei “Circenīša Ziemassvētki” uz lielajiem ekrāniem visā Latvijā būs skatāma no 17. novembra, noskaties filmas oficiālo treileri!

Aigara Graubas spēlfilma “Circenīša Ziemassvētki” savu pirmizrādi piedzīvos 17. novembrī kinoteātrī visā Latvijā. Režisors ar radošo komandu ir radījuši filmu visai ģimenei, izstāstot Ziemassvētku stāstu, kurā nejauši satikušies svešinieki piedzīvo īstu brīnumu saspringtajā svētku laikā.

Režisors Aigars Grauba, kurš ir arī filmas scenārija autors, jautāts par filmas stāsta motīvu, ir atklāts:

“Lai cik paradoksāli tas neizklausītos, tieši lielākie ikgadējie ģimenes svētki, Līgo vakars un, it sevišķi, Ziemassvētki nereti draud izvērsties par “katastrofu”, kā to nosauc filmas viena no varonēm - mazā Marta.

Kad pirmssvētku stresa apstākļos jāpaspēj izdarīt visu gan darbā, gan mājās, pat vissaskanīgākajās ģimenēs mēdz iestāties krīze. Domāju, ka ikviens, ko tādu ir, pieredzējis, ja ne gluži uz savas ādas, tad draugu, radu vai paziņu lokā gan. Ziemassvētki ir mīlestības un brīnumu laiks, un ja vēl mājas pagalmā uzrodas izbēdzis cietumnieks, kurš ir pārģērbies par Ziemassvētku vecīti, mūsu rīcībā ir viss, lai izveidotu aizraujošu kinostāstu visai ģimenei”.

Filmas veidošanā piedalījusies pieredzējusi radošā komanda. Galveno lomu spēlē talantīgais Liepājas teātra aktieris Kaspars Kārkliņš, bet Dambju ģimenes pāra lomās iejutušies Inga Tropa un Jānis Vimba. Filmā būs dzirdama komponista Riharda Zaļupes mūzika, baudāms operatora Valda Celmiņa un skaņu režisora Aleksandra Vaicahovska talants. Par estētiku un vizualizāciju parūpējušies mākslinieki Maija Jansone un Kārlis Balodis, grima māksliniece Aija Beata Rjabovska un kostīmu māksliniece Sandra Sila. Par visa skaistā kopā salikšanu atbildīga montāžas režisore Paula Popmane, savukārt visu par visu atbildīgais “Circenīša Ziemassvētku” producentu duets – Ivo Baumanis un Kristiāns Alhimionoks.

Juris Binde, LMT prezidents: "Gada nogales svētki ir laiks kopā būšanai, pārsteigumiem un piedzīvojumiem. Ar LMT atbalstu uz kinoekrāniem nonāks jauns piedzīvojums - aizraujoša filma, ko skatīties ģimenes lokā. LMT vienmēr ir atbalstījis kultūras pieejamību pēc iespējas plašākai sabiedrībai, jo kvalitatīva satura radīšana ir viens no labākajiem mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas veidiem.

Priecājamies, ka Ziemassvētku gaidās varam kopā ar partneriem un filmas radošo komandu dāvināt skaistu notikumu!” 

Noskaties filmas reklāmas rullīti!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu