Noskaidroti "Dejo ar zvaigzni" pusfinālisti

Sejas.lv
Noskaidroti "Dejo ar zvaigzni" pusfinālisti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Svētdien, 20. novembrī, tika aizvadīta šova "Dejo ar zvaigzni" desmitā tiešraide, kurā tika noskaidroti pusfinālisti, kuri nākamnedēļ cīnīsies par iekļūšanu finālā.

Žūrija un skatītāji lēma, ka šovu neturpina dziedātāja un dziesmu autore Aminata ar Maksimu Kravčenko.

Iepriekš pāris mūs priecējis ar ča ča ča, lēno valsi, sambu, tango, rumbu, džaivu, valsi, kvikstepu un fokstrotu, bet šajā tiešraidē - ar pasodobli un lēno valsi.

Pirms pirmās dejas Aminata smejot teic: “Mēs strīdamies, protams. Ne tik bieži, bet pāris reizes ir gadījies. Vienreiz tā pamatīgi, ka man likās – viss, mums šovs beidzas, es aizgāju, aizcirtu durvis. Bet nākamajā dienā viss bija labi. Tas ir no dejas atkarīgs, ja ir agresīva deja, tad mēs strīdamies.” Savukārt otrās dejas izvēli komentē: “Mēs gribējām, lai tās dejas ir pēc iespējas dažādākas, gribējās kontrastu, un kas gan var būt dažādāks par pasodobli un lēno valsi?”

“Bija ekspresīvi, bija kaislīgi un ugunīgi. Un tā būtiskākā lieta – visas dejas laikā jūs to spānisko raksturu noturējāt, arī grūtos soļus dejojot. Manuprāt, jūsu priekšnesums šodien bija ļoti veiksmīgs,” pēc pirmā priekšnesuma viņu priekšnesumu novērtēja žūrijas pārstāvis Jānis Purviņš.

Šajā vakarā visaugstāko novērtējumu – 30 punktus – divas reizes no žūrijas ieguva Maksims Busels un Liza Manija. Viņi ieguva arīdzan skatītāju simpātiju balvu.

Lielu ažiotāžu šonedēļ radīja ziņa, ka atgriezīsies kādreizējais šova žūrijas pārstāvis Valērijs Mironovs. Šoreiz gan viņš nepievienojās žūrijas locekļiem, bet gan Jānim Pētersonam un Olenai uz skatuves.

Par šova "Dejo ar zvaigzni" pusfinālistiem kļuvuši TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, Leļļu teātra aktrise un seriāla "Nemīlētie" varone Elīna Bojarkina un Marts Puniņš, Ggrupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons un Olena Čerikova, un  M.Čehova Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels ar Jelizavetu Maniju.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu