Video ⟩ Karsti! Aizņemtais Maksims Busels uz deju grīdas ļaujas kaislīgam skūpstam ar deju partneri

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Maksims Busels un Liza Manija
Maksims Busels un Liza Manija Foto: publicitātes

M.Čehova Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels ar partneri Lizu Maniju šova "Dejo ar zvaigzni" desmitajā tiešraidē izpildīja kaislīgo pasodobli, kur tika demonstrēts arī kaislīgs skūpsts.

Pirms dejas Liza priecīgi paziņoja, ka tieši pasodobli gaidījusi visu šovu, jo tā ir viņas mīļākā deja. Maksims piebalsoja, ka dejā ir jāieliek daudz kaisles, to viņi arī vēlas parādīt. Šķiet, abiem tas neapšaubāmi izdevās, jo karstasinīgo pasobodbli papildināja abu kaismīgs skūpsts.

Par mēģinājumiem Maksims teica, ka abu ikdienā nav rutīnas, jo katra deja ir citādāka, jādomā, kā padarīt interesantu priekšnesumu, lai demonstrētais piestāv viņiem.

Abu priekšnesums arī saņēma maksimālo punktu skaitu no žūrijas.

Publiskajā telpā mēļoja, ka šova aktiera Maksima Busela un viņa pārinieces Jelizavetas Manijas starpā, iespējams, ir kas vairāk nekā vienkārši koleģiālas attiecības. Aktieris Busels izdevumam "Privātā Dzīve" viesa skaidrību par savu attiecību statusu - viņš jau 12 gadus ir aizņemta vīrieša statusā.

Busels atklāja arī to, sākotnēji šova producenti nemaz nav gribējuši likt abus pārī pārāk lielās auguma atšķirības dēļ. "Esmu 183 centimetrus garš, bet Ļiza – ļoti maziņa. Viņai bija paredzēts cits partneris, taču Ļiza paziņoja, ka gribot dejot ar mani," atklāj Busels.

Vaicāts, varbūt viņai bija plāns iekarot viņa sirdi, Busels atbild: "Viņai tobrīd bija draugs." Taču, sākoties šovam, Ļizas attiecības izjukušas. "Nu, kaut kā tā arī sanāca. Es gan ceru, ka man ar to nav nekāda sakara. Vismaz Ļiza saka, ka neesot."

Abu skūpsts tika apspriests arī "Twitter".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu