Noskaidrotas "Caur ērkšķiem uz..." pusfinālistes

Sejas.lv
Noskaidrotas "Caur ērkšķiem uz..." pusfinālistes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Caur ērkšķiem uz..." piektā sezona strauji tuvojas izskaņai - par to liecina tas, ka šovā nu palikušas vien četras dalībnieces. 

Šova vadītājs Jānis Bukums dalībniecēm atgādināja: "Projekts beigsies, bet ir laiks jau šobrīd ļoti nopietni sākt domāt par to brīdi, kad jūs atgriezīsieties savā vidē - kā turpināsiet, lai grūtais laiks vienkārši netiktu nomests zemē."

Gan dalībnieces, gan eksperti lēma, ka šovs jāpamet Ievai - 27 gadus vecajai sievietei no Jūrmalas, kura uzaugusi alkoholiķu ģimenē un apreibinošas vielas lietojusi jau no 12 gadu vecuma.

Ieva ir "Caur ērkšķiem uz..." otrajā sezonā iepazītās Unas māsa. Pēc dabas šerpa: ne reizi vien likusi lietā fizisku spēku, lai tiktu galā ar vecākiem – alkoholiķiem un aizstāvētu brāli. Pēc sakara, kuru reibuma dēļ neatceras, kļuvusi par mammu meitiņai. Kopš drauga došanās viņsaulē cenšas atgūt dzīvesprieku. Vēlas iemācīties būt laba mamma un atrast pastāvīgu darba vietu.

Bukums norādīja, ka Ieva ir gatava pamest projektu. "Tev bija vajadzības - noteikts daudzums - tu viņas piepildīji un pēc tam palika neinteresanti."

Jaunā sieviete par izbalsošanu pārāk nebēdā un norāda, ka viņai plānā apgūt pavisam jaunas lietas un sākt pilnīgi citu dzīvi.

"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Ieva
"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Ieva Foto: Gatis Gierts/ Publicitātes
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu