"Ērkšķos" skandalējas bijušās mīlnieces

Sejas.lv
"Ērkšķos" skandalējas bijušās mīlnieces
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

"Ērkšķos" īsi pirms fināla intrigu virpulī nokļuvušas bijušās mīlnieces Anastasija un Marija, kuras līdz šim bijušas teju nešķiramas. Nu abas kļuvušas par nesamierināmām naidniecēm, neatstājot vienaldzīgas arī pārējās dalībnieces, ieraujot tās savu attiecību peripetijās.

Kamēr Marija atklāti saka, ka Anastasija joprojām nav samierinājusies ar to, ka abu attiecības beigušās un nespēj palaist bijušo mīļoto vaļā, pati Nastja vaino Mariju intrigu vērpšanā un cenšas pret ekspresīvo dāmu sakūdīt arī pārējās pusfinālistes - Madaru un Kristīni.

"Kāpēc tu staigā un stāsti apkārt manai mammai visādas figņas? Kāpēc tu visu laiku melo? Kam tu visu laiku zvani un raksti? Tu nekad neatbildi, bet pēc tam bļauj, ka es tev draudu. Tu spēlē uz publiku! Arī par Madaru tu nesmuki runā apkārt," Marijai, ar kuru, starp citu, līdz šim dzīvojusi zem viena jumta, klūp krāgā Anastasija.

Pārmetumi aiziet tik tālu, ka abas strikti nolemj – pēc projekta kopā vairs dzīvot nespēj un iesaka viena otrai izvākties no kopīgā mājokļa iespējami ātrāk. "Viņa mani "žņaudz". Es viņu neaiztieku, bet viņa dara visu, lai pievērstu manu uzmanību. Nāk un saka, lai beidzu čupoties ar Kristīni. Ja tu mani esi palaidusi, tad kāda tev starpība, ko daru?!" pārsteigta par Anastasijas rīcību ir Marija.

Neizpratnē ir arī pārējās pusfinālistes – Kristīne, ar kuru Marijai izveidojušās nopietnākas attiecības, cenšas būt neitrāla un nelīst abu bijušo mīlnieču attiecībās. Taču Madara gan ir apņēmības pilna noskaidrot patiesību – vai tiešām varētu būt tā, ka Marija vērpj intrigas pret viņu?

Līdzās attiecību skaidrošanai "Ērkšķu" dāmas fināla priekšvakarā ļaujas ne tikai ātrumam, braucot ar luksusa auto, bet arī sievišķības izkopšanai. Viņas piedalīsies strip-plastikas meistarklasē iedvesmojošās dejotājas un mūziķes Loretas vadībā.

Šī dejas māksla palīdzēs dāmām atraisīties, kļūt valdzinošākām, pašpārliecinātākām un noslēpumainākām. Vai meitenēm izdosies atraisīties, ļaut vaļu seksapīlam un turklāt vēl balansēt uz pārdesmit centimetrus augstām kurpēm?

Nenoliedzami stresu vairos arī fināla tuvums – sērijas noslēgumā uzzināsim, kura no četrām dāmām tiks izbalsota pēdējā un būs spiesta pamest projektu burtiski mirkli pirms nokļūšanas tā finālā.

Atgādinām, ka sociālais projekts "Caur ērkšķiem uz…" skatāms ceturtdienu vakaros "STV Pirmā!", kā arī jebkurā ērtā laikā internetā – Tet TV+

Vairāk skaties 1188.lv.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu