"Citu zēnu" solists atklāj, kā dalība šovā ietekmēja grupas darbību

Sejas.lv
"Citu zēnu" solists atklāj, kā dalība šovā ietekmēja grupas darbību
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Nupat noslēdzies šovs "Dejo ar zvaigzni". Grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons ar savu deju partneri ieguva godpilno otro vietu. Šovā spraigi aizritējuši vairāki mēneši. Pētersons izdevumam "Kas Jauns" atklāj, vai šovs nav nācis par sliktu mūzikai.

Vaicāts, vai nav tā, ka puiši zaudējuši savas grupas solistu, viņš saka: "Nē, nē! Viņi mani pilnībā atbalsta šajā piedzīvojumā! Protams, ir sarežģīti, jo nesanāk tik daudz, cik gribētos, iesaistīties grupas radošajās aktivitātēs, bet, no otras puses, basģitārists Roberts Memmēns pat atzina, ka ir forši padarboties grupā, ja manis nav klāt! Jo tad rodas jaunas vēsmas, citas idejas. Un tas ir labi – šī pauzīte citam no cita ir pat nedaudz veselīga, jo pirms Eirovīzijas vairākus mēnešus bijām diendienā kopā, arī šī vasara "Citiem zēniem" bija ļoti, ļoti aktīva," atzīst Jānis Pētersons.

"Kad šovs beigsies, atgriezīšos grupā, viss turpināsies. Ceru, ka puiši mani sagaidīs atpakaļ. Tomēr nevar teikt, ka esmu pilnībā prom no grupas, turpinu rakstīt dziesmas. Un, lai radītu ko jaunu, nepieciešama jauna dzīves pieredze. Man šajos divos mēnešos tāda bija: ar tango palīdzību neklātienē pabiju Argentīnā, dejojot valsi – franču kafejnīcā... Tās bija pavisam citas izjūtas, un man šķiet, man tagad būs daudz ko pastāstīt."

Viņš arī komentēja grupas atpazīstamību pēc dalības "Eirovīzijā".

"Vai Eirovīzija mums pavēra durvis uz pasauli? Plaši atvērtas tās nav, taču maza spraudziņa gan ir,

un tagad viss atkarīgs no mums pašiem, vai spēsim durvis pavērt plašāk. Bet tajā pašā laikā vislielākais gandarījums, ka mūsu Eirovīzijas "Eat Your Salad" ir viena no visvairāk atskaņotajām latviešu dziesmām vēsturē, jo tagad "Spotify" mūzikas straumēšanas platformā tai ir gandrīz septiņi miljoni skatījumu!" lepns ir Jānis.

Jau vēstījām, ka par šova uzvarētājiem kļuva Maksims Busels un Liza Manija. 

Šovā godpilno otro vietu ieguva Jānis Pētersons un Olena Čerekova, savukārt trešās vietas ieguvēji ir Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs.

Foto: "Dejo ar zvaigzni" fināls

Vairāk lasi izdevuma "Kas jauns" 29. novembra numurā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu