Krievijā dzīvojošā Liene Greifāne sākusi jaunu karjeru

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 21

Latviešu dziedātāja un režisore Liene Greifāne jau sešus gadus dzīvo Krievijā un nu sākusi jaunu karjeru.

Greifāne, kura Latvijā bija pazīstama ar skatuves vārdu Liene Candy, pērn Krievijā ieguva režisores diplomu un ar ģimeni - vīru Igoru un jaunāko dēlu Kristoferu - dzīvo un strādā Sočos. 

Nu viņa izdevumam "Privātā Dzīve" atklāj, ka sākusi jaunu nodarbošanos: "Esmu nekustamo īpašumu aģente Sočos." Jaunajai nodarbei pievērsusies pavisam nesen.

Atgādinām, ka Greifāne savulaik uz Maskavu devās, lai studētu režiju un savu nākotni saistītu ar Krievijas šovbiznesu. Kad februārī Krievija sāka karu Ukrainā, viņa paziņoja, ka negrasās mainīt ierasto dzīvi un atgriezties dzimtenē, jo šeit nevarēšot nopelnīt pietiekami.

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Greifāne savos sociālajos tīklos publiskoja emocionālu ierakstu, kas saņēma negācijas. "Es neesmu vainīga par to, kas notiek Ukrainā. Visi, kas man raksta negatīvas ziņas, vaino mani, nolād mani, novēl sliktu utt. Es dzīvoju Krievijā. Jā, tā ir. Tāpat kā daudzi latvieši dzīvo Amerikā, Anglijā un citās valstīs. Es neizvēlējos karu un to neatbalstu. Bet es izvēlējos savu karjeru sākt sešus gadus atpakaļ, pametot visu to, kas tika būvēts Latvijā kopš bērnības. Jūs man prasāt pamest manu darbu, mājas, draugus, bērnam skolu un draugus, lai tikai jūsu sirdis apmierinātos ar domu, ka neviens latvietis nedzīvo Krievijā."

Liene neslēpa – būtu gatava to darīt tikai tad, ja Latvijā saņemtu darba piedāvājumu kā režisore un alga būtu vismaz 2000 eiro mēnesī.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 13. decembra numurā!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 21

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu